مجلس ایران دات كام
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

هماهنگی مجلس و دولت در گره گشایی مشکلات مردم راهبرد اساسی است

هماهنگی مجلس و دولت در گره گشایی مشکلات مردم راهبرد اساسی است

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هماهنگی مجلس انقلابی و دولت جدید به سود مردم بوده و سبب گره گشایی از مشکلات و نارسایی های جامعه خواهد شد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، حجت الاسلام سید کاظم موسوی عصر دوشنبه در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت رجایی و باهنر در اردبیل اظهار نمود: ابرقدرت های دنیا در مقابل جمهوری اسلامی ایران با استقلال و عزت کامل قد علم کردند تا دولت و مجلس انقلابی را ناکارآمد نشان دهند در صورتیکه هماهنگی این قوا به نفع توسعه کشور و حل مشکلات مردم است.
وی اشاره کرد: در هفته های اخیر استواری بیشتری را در این راه شاهد می باشیم و بطور قطع در دولت مردمی با الگوگیری از شهیدان رجایی و باهنر در ساده زیستی و کارهای جهادی، انتظار می رود در کمتر از سه ماه بخش عظیمی از مشکلات و نارسایی های کشور رفع شده و گام های جدی در حل معضلات معیشتی برداشته شود.
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر چند سر و سامان دادن به ناهماهنگی ها و خیلی از نارسایی ها زمان بر خواهد بود اما تمام تلاش دولت و مجلس بر این است تا با برنامه ریزی و اولویت کارها را به نحوی پیش ببرند که در گام های اولیه امید و نشاط به جامعه بازگردد.
موسوی تاکید مقام معظم رهبری را بر تدوین تقویم جامع در پیشبرد اهداف و برنامه ها و اطلاع رسانی به مردم از کارهای انجام شده، اضافه کرد: انتظار می رود رسانه ها خصوصاً فعالان فضای مجازی دست از تخریب و حاشیه سازی مقابل مجلس و دولت بردارند و اجازه دهند در چند ماه آتی کار با آرامش و انسجام بیشتری به جلو برود تا زمینه برای ریل گذاری مناسب کارها در سال های آتی فراهم آید.
وی یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و اشاره کرد: شهیدان رجایی و باهنر خاصیت های برجسته ای را در مدت کوتاه مدیریتی داشتند که بطور قطع مدیران امروز باید الگو و مرام خودرا چنین سیره و روشی قرار دهند.
در این مراسم رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل نیز در گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و قدردانی از زحمات دولتمردان و کارگزاران نظام اسلامی افزود: بهترین الگوی مدیریتی کشور ما شهیدان رجایی و باهنر هستند که با ساده زیستی و سعه صدر اهتمام کردند تا به عزت و عظمت کشور و حل مشکلات مردم تلاشی جدی داشته باشند.
حجت الاسلام باقری بیان کرد: امسال به سبب شرایط کرونائی و به شکل محدود مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت و همین طور شهدای فصل تابستان اردبیل در گلزار شهدای فاطمی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی انجام شد که امیدواریم با حل معضل کرونا در سال های آتی آئین های بزرگداشت در این ایام اجرا شود.


منبع:

1400/06/10
11:34:53
0.0 از 5
3752
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
لینک دوستان مجلس ایران دات كام