مجلس ایران دات كام
با اشاره به انتخابات مجمع تهران

خضریان: مجمع تهران جلساتی را با وزرای دولت برگزار می نماید

خضریان: مجمع تهران جلساتی را با وزرای دولت برگزار می نماید

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران از برگزاری انتخابات هیات رییسه مجمع تهران آگاهی داد و اظهار داشت که جلساتی با وزرای دولت سیزدهم جهت رفع مشکلات مردم استان تهران انجام می شود.


علی خضریان در گفت و گو با ایسنا با اشاره به جلسه مجمع نمایندگان استان تهران اظهار داشت: امروز نشست مجمع نمایندگان استان تهران جهت ارائه گزارش عملکرد مجمع طی یکسال گذشته و برگزاری انتخابات هیات رئیسه مجمع برای اجلاسیه دوم دوره یازدهم مجلس با حضور اکثریت اعضا انجام شد.
وی در توضیح نتایج انتخابات مجمع نمایندگان استان تهران اظهار داشت: در این انتخابات آقایان سیدرضا تقوی و رضا تقی پور انوری بعنوان رییس و نایب رییس مجمع و آقایان سیدنظام الدین موسوی و حسن نوروزی بعنوان دبیران اول و دوم و بنده بعنوان سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران برای اجلاسیه دوم دور یازدهم انتخاب شدیم.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: در این نشست باتوجه به استقرار دولت سیزدهم بر لزوم همکاری و همدلی با دولت و دولتمردان جهت رفع مشکلات مردم استان تهران تاکید و قرار شد جلساتی با وزرای دولت سیزدهم اجرا شود.
وی با اعلان اینکه در این جلسه ۶ کمیته برای پیگیری تخصصی موضوعات استان تهران تشکیل شد، اظهار داشت: این ۶ کمیته شامل سیاسی- امنیتی و قضایی، اقتصاد و اشتغال، فرهنگی- اجتماعی و علم و فناوری، صنایع و انرژی، عمران و امور شهری و روستایی و سلامت و محیط زیست هستند و هر کدام از نمایندگان استان در یک یا دو کمیته مربوطه عضو شدند تا مسائل و مشکلات مردم در سطح استان تخصصی تر پیگیری شود.
سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در آخر تصریح کرد: با نظر رئیس مجمع نمایندگان، امیرحسین باقرنژاد نیز همچنان بعنوان دبیر اجرائی مجمع نمایندگان استان تهران به فعالیت خود ادامه خواهد داد.1400/06/07
23:41:57
0.0 از 5
3610
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام