مجلس ایران دات كام
موافق وزیر پیشنهادی نیرو

احمدی: کارنامه اجرایی و مدیریتی وزیر پیشنهادی نیرو درخشان است

احمدی: کارنامه اجرایی و مدیریتی وزیر پیشنهادی نیرو درخشان است

نایب رییس کمیسیون انرژی مجلس ضمن موافقت با وزیر پیشنهادی نیرو تصریح کرد: وزیر پیشنهادی دارای کارنامه اجرایی و مدیریتی درخشانی است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، موسی احمدی نماینده مردم دیر، کنگان وجم و عسلویه در مجلس در جلسه علنی نوبت عصرامروز (چهارشنبه) مجلس بعنوان موافق وزیر پیشنهادی نیرو اظهار داشت: در این چند روزی که گذشت مطالبی عنوان شد، موافقین، مخالفین و وزرا مطالب خویش را مطرح نمودند، اما بدانیم این مباحث را هم مردم شنیدند و مشاهده نمودند و هم خداوند آنها را ثبت و ضبط کرد، تقارن انتخاب وزرای پیشنهادی را با هفته دولت به فال نیک می گیرم و این ایام را تبریک می گویم.
وی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی دارای کارنامه اجرایی و مدیریتی درخشانی دارد، محرابیان شخصیتی است که در دو مرحله از مجلس را اعتماد گرفته است و امروز برای سوم برای برای وزارت انتخاب خواهد شد، ایشان وزیر صنایع و معادن و دستیار ویژه رئیس مجمهور و مجری طرح مهر ماندگار است، آن هایی که در بحث سابقه مدیریتی این شخصیت سخن می گویند توجه نمایند وی ۹۰۰ طرح و پروژه اثرگذار را به اتمام رساند.
نماینده مردم دیر اظهار داشت: وی ریاست ستاد تبصره ۱۳، مجری نوسازی ناوگان خودرویی کشور، عضو شورایعالی فنی کشور، عضو شورایعالی پول و اعتبار و ده ها مسئولیت بززگ در کارنامه درخشان دارد، علاوه بر این ها تحصیلات دانشگاهی وی با وزارت خانه پیشنهادی ارتباط کامل دارد، وی دانشجوی اقتصاد در مقطع دکترا در آستانه دفاع از رساله می باشد و مبحث رساله ایشان “آزاد سازی تعرفه برق در رشد اقتصادی و رفاه خانوار با رویکرد اقتصاد مقاومتی است”.
وی افزود: اتمام ۱۳ طرح نیمه تمام نیروگاهی و اتمام ۳۸ طرح نیمه تمام سد، افزایش ذخیره آب کشور، اتمام ۱۲ شبکه فاضلاب و افزایش زیر پوشش قرارگرفتن جمعیت شهری و…فقط بخشی از اقدامات ایشان است. محرابیان درد و مشکلات مردم را خوب می داند و با نمایندگان مردم در مجلس برای رفع مشکلات تعاملا خوبی دارد.
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس اظهار داشت: ما در این وزارت خانه به فردی نیاز داریم در کوتاه مدت مشکلات را رفع کند و مرد میدان باشد، با عنایت به مشکلان برق و آب کشور می طلبد فردی با تجربه، با روحیه انقلابی و جهادی سکان دار این وزارت خانه باشد، این وزارت خانه فردی مجرب، صاحب ایده و خلاقیت، با مدیریت جهادی می طلبد که دانش و تخصص او با موفقیت همراه باشد، این فرد شخصی به جز مهندسی محرابیان نیست.
وی در انتها افزود: یکی از برنامه های وی استفاده از ظرفیت دریا همچون خلیج فارس است، امروز ساحل نشینان خلیج فارس چشم انتظار این اقدام منطقی و استفاده از آب شیرین کن ها هستند، از نمایندگان استدعا دارم با رای قاطع خود به محرابیان دل کارکنان وزارت نیرو را شاد و ما را از این مشکلات خارج کنید.1400/06/03
15:42:16
0.0 از 5
3502
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲