مجلس ایران دات كام
رضایی در موافقت با وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی:

عزت الله ضرغامی فردی متخصص است

عزت الله ضرغامی فردی متخصص است

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم کنگاور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع دستی برای حفاظت از میراث فرهنگی، برنامه های جدی دارد.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علی رضایی در جلسه علنی عصر امروز مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی و گردشگری، اظهار داشت: ضرغامی نگاه تحول گرایانه دارد. بنده کارمند صدا و سیما بودم و از نزدیک با وی آشنایی دارم و باید بگویم که وی تجربه و تخصص لازم در حوزه رسانه را دارد.
وی با اشاره به اینکه ضرغامی توانایی ایجاد هماهنگی بین دستگاههای دولتی و حاکمیتی را دارد، خاطرنشان کرد: وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فردی پاک دست است و با مبانی نظری و قرآنی آشنایی دارد و همینطور در تصمیم گیری های خود فردی شجاع است بگونه ای که در مبحث فتنه، موضع خویش را روشن کرد.
نماینده مردم کنگاور در مجلس خاطرنشان کرد: ضرغامی روحیه جوان گرایی و اعتقاد به جوانان دارد. سابقه بسیار خوبی در بخش صنایع دفاعی و موشکی دارد. مسلط به فضای مجازی است و با کاربردهای آن آشنایی دارد و همینطور سابقه حضور متوالی در سه کابینه را دارا است.
رضایی تاکید کرد: ما از ضرغامی انتظار داریم که در جهت تسهیل قوانین گردشگری و ساخت و توسعه هتل های ارزان قیمت، معرفی جاذبه های گردشگری ایران در رسانه های بین المللی اقداماتی را انجام دهد.
وی اظهار داشت: گردشگری اثرات مثبت و منفی در محیط طبیعی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایران می گذارد و همینطور به صورت مستقیم و غیر مستقیم ۵۴۰ هزار شغل بوجود می آورد و ما باید از ظرفیت های بخش گردشگری به خوبی استفاده نماییم.
نماینده مردم کنگاور در مجلس اضافه کرد: باوجود جایگاه تاریخی و خصوصیت های طبیعی ایران متأسفانه ما از نظر کسب درآمد از بخش گردشگری جایگاه ویژه ای نداریم در حالیکه اگر به این ظرفیت رسیدگی شود، می توانیم سالانه سودی دو برابر ذخایر نفتی وارد کشور نماییم.
رضایی اظهار داشت: لازمه توسعه صنعت توریسم، مهیا کردن بسترهای آن در ابعاد مختلف است و معمولاً سیاستگذاران و برنامه ریزان دنیا به این صنعت توجه ویژه دارند و ما هم باید در این حوزه برنامه داشته باشیم که ضرغامی فردی با تجربه، متخصص، مناسب و موثر در این وزارت خانه است.
وی تصریح کرد: ضرغامی گزینه خوبی برای رفع دغدغه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی است و برنامه های جدی برای حفاظت از میراث فرهنگی و ترویج هنرهای صنایع دستی دارد و برنامه هایی در حوزه گردشگری سلامت، گردشگری دریایی، بوم گردی و کشاورزی گردشگری دارد.


منبع:

1400/06/02
22:07:14
0.0 از 5
3378
تگهای خبر: اقتصاد , دولت , قیمت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲