مجلس ایران دات كام
رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان خبر داد

تصویب سند آب استان لرستان

تصویب سند آب استان لرستان

مجلس ایران دات کام: رییس مجمع نمایندگان استان لرستان از تصویب سند آب استان لرستان در نشست شورای عالی راهبری توسعه استان آگاهی داد.


حسین گودرزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به جلسه شورای عالی راهبری توسعه لرستان، بیان کرد: این جلسه به دعوت رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در محل سالن اجتماعات ساختمان شیخ فضل الله نوری مجلس شورای اسلامی برگزار و سند آب استان لرستان تصویب گردید.
ایشان سپس اظهار نمود: بمنظور هم افزایی و هماهنگی بیشتر در پیگیری مسائل اساسی و فرابخشی استان، شورای عالی راهبری توسعه لرستان با عضویت نماینده ولی فقیه در استان، اعضای مجلس خبرگان رهبری، اعضای مجمع نمایندگان استان در مجلس، استاندار، فرمانده سپاه استان، برخی معاونان استاندار و مدیران کل تشکیل شده و دومین جلسه آن ظرف دو ماه اخیر با دعوت اینجانب در تهران انجام شد.
رییس مجمع نمایندگان استان لرستان در ادامه اشاره کرد: در این نشست سند آب استان که توسط استانداری و همکاری مراکز مربوطه لرستان تهیه شده بود بررسی و تصویب گردید و قرار شد ضمن کوشش برای اجرای همه جانبه این سند، پیرامون وضعیت آب استان و فرصت ها و لطمه های آن با روسای قوا، وزارتخانه های مربوطه رایزنی و برای تصویب این سند در برنامه هفتم توسعه، قانون بودجه سالانه و دیگر مراجع اقدام بشود.
گودرزی اشاره کرد: همین طور قرار شد استاندار از بودجه های در اختیار برای تکمیل مطالعات سدهای مصوب استان استفاده نماید. قرار بر این شد مجمع نمایندگان استان با نظر به وقوع تنش آبی در استانهای همجوار و امکان نادیده گرفتن موقعیت بحرانی آب استان لرستان و اتخاذ تصمیمات غیر کارشناسی با مراکز مسئول و مقامات عالی رایزنی و مکاتبه کنند.
منبع:

1400/05/08
23:45:55
0.0 از 5
3895
تگهای خبر: بودجه , پیگیری , تصویب , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵