مجلس ایران دات كام
رضازاده در تذكر شفاهی:

سازمان برنامه هنوز بودجه استانها را تخصیص نداده است

سازمان برنامه هنوز بودجه استانها را تخصیص نداده است

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: سازمان برنامه و بودجه بعد از گذشت 5 ماه از تصویب بودجه سال 1400 هنوز منابعی را به استانها اختصاص نداده است.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی( ۵ مردادماه) یعقوب رضا زاده در تذکر شفاهی خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: هر چه سریعتر نسبت به اجرای لایحه رتبه بندی معلمین و تعیین تکلیف استخدام نهضتی ها و مربیان پیش از سال ۱۳۹۲ و بعد از آن اقدام کنید. همین طور وزیر دفاع باید نسبت به همسان سازی حقوق بازنشستگان اقدام فوری کند.
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو نیز اظهار داشت: خاموشی ها و قطعی برق سبب تعطیلی کارخانجات و افزایش جرائم شده است که نسبت به این مساله باید ورود نماییم. همین طور وزیر صمت باید درباب افزایش قیمت و کمبود سیمان، آهن و نان و مواد غذایی تدبیری بیاندیشد برای اینکه این کشور متعلق به همه مردم است و به عده ای خاص و مفت خور تعلق ندارد.
وی در ادامه خطاب به وزیر بهداشت و درمان اظهار داشت: با تعطیلی مغازه ها و پاساژها و جرائم صوری راهور در جاده ها نمی توان با کرونا مقابله کرد؛ پول و اعتبار باید از صندوق توسعه ملی و سایر منابع بنیاد مستضعفان و ستاد اجرائی فرمان امام درباب پوشش واکسن سراسری مردم اختصاص پیدا کند.
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خطاب به رییس جمهور اشاره کرد: سازمان برنامه و بودجه بعد از گذشت ۵ ماه از تصویب بودجه سال ۱۴۰۰ هنوز منابعی را به استانها اختصاص نداده است در صورتیکه از نظر منابع نفتی و گازی بالاترین رتبه دنیا را داریم اما متأسفانه قیر برای آسفالت راه های روستایی واگذار نشده است.


منبع:

1400/05/06
09:34:43
0.0 از 5
3731
تگهای خبر: آموزش , بودجه , تصویب , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳