مجلس ایران دات كام
عباس زاده :

اعتراض خوزستانی هامنحرف نمی گردد

اعتراض خوزستانی هامنحرف نمی گردد

به گزارش مجلس ایران دات کام سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دولتمردانی که از دفاتر نرم و خنک خود در تهران تکان نمی خوردند، مشکلات و احساس کشاورز و دامدار خوزستانی را درک نخواهند کرد.محمود عباس زاده مشکینی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تکیه بر این که اعتراض مردم خوزستان به مظاهر ناکارآمدی مدیریتی است، اظهار داشت: امروز قسمتی از نمودها و آثار ناکارآمدی مدیریتی در کمبود شدید آب آشامیدنی و آب کشاورزی نمود پیدا کرده و زندگی عادی مردم را تحت تاثیر قرار داده است، در صورتیکه تامین آب آشامیدنی یک امر بدیهی بوده و حق مردم است.
وی اشاره کرد: این تحرکات و اعتراض ها قابل پیش بینی بود، مردم متدین خوزستان عدالت خواه هستند. عدالت، محوری ترین آرمان انقلاب اسلامی است.
نماینده مردم مشکین شهر در مجلس عنوان کرد: متاسفانه دولت ما در ۸ سال قبل در زمینه زیرساخت ها به ویژه در بخش انرژی و آب اهتمام جدی نکرد، دولتمردانی که از دفاتر نرم و خنک خود در تهران تکان نمی خوردند، بدیهی است که مشکلات و احساس آن کشاورز و دامدار خوزستان و غیره را درک نخواهند کرد.
عباس زاده مشکینی اظهار داشت: آیا دولت انتظار دارد این مردم با این شرایط بیایند و این دولت و دولتمردان را مشایعت کنند؟ و به افتخارشان تاج گل تهیه کنند ؟
وی اشاره کرد: امیدوارم هرچه زودتر دولت مردمی و کارآمد جدید مستقر شود و جریان سازندگی و توسعه و کوشش برای تحقق عدالت با سرعت بیشتری شروع شود.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: به رسانه های متعلق به بدخواهان ملت ایران که صد البته متصل به دلارهای غربی_عبری_عربی هستند، می گویم، که تلاششان برای انحراف اعتراض های بحق مردم مثل همیشه راه بجایی نخواهد برد، چونکه این مردم به کشور خود و انقلاب خود خیلی وفادارند.
عباس زاده مشکینی اظهار داشت: به برخی رسانه های مزدبگیر آن سوی مرزها پیشنهاد می کنم وجهه نداشته خودرا با دخالت در اعتراضات و گلایه های درون خانوادگی مردم خوزستان، بیشتر از بیش خراب نکنند.


منبع:

1400/04/31
23:04:02
0.0 از 5
3594
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴