مجلس ایران دات كام
زاهدی :

پشت پرده انتشار فهرست های جعلی كابینه

پشت پرده انتشار فهرست های جعلی كابینه

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سهم خواهی گروه های سیاسی از دولت جدید اقدامی مذموم است، اظهار داشت: دولت نباید به شکل شرکت تعاونی اداره شود.محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تکیه بر این که هیچ فرد و جناحی نباید به دنبال سهم خواهی از دولت سیزدهم باشند، اظهار داشت: هیچ گروهی نباید از دولت جدید سهم خواهی کند و دولت نباید به شکل شرکت تعاونی اداره شود.
وی بیان نمود: دولت باید متشکل از افرادی کارآمد، مدیر، مدبر، تحول گرا و با روحیه کار جهادی باشد و حتما در دولت سیزدهم و انتخاب اعضای کابینه باید این ملاک ها مدنظر قرار گیرد.
نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: سهم خواهی افراد و گروه های سیاسی از دولت جدید اقدامی مذموم و اشتباه است و گروه های مختلف می توانند پیشنهادات خویش را به رئیس جمهور منتخب عرضه کنند اما نباید انتظار داشته باشند که حتما مورد پذیرش وی قرار گیرد.
زاهدی ضمن اشاره به انتشار فهرست های جعلی درباره کابینه دولت سیزدهم، اظهار داشت: رئیس جمهور منتخب اعلام نموده که هنوز هیچ تصمیمی برای تعیین کابینه نگرفته است اما متاسفانه می بینیم که بعضی از افراد برای مطرح کردن نام خودشان، فهرست های غیرواقعی را منتشر و نام خودشان را هم در آن قرار می دهند.
وی درباره تمایل بعضی از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی برای حضور در کابینه رئیسی، خاطرنشان کرد: البته امکان دارد بعضی از نمایندگان مجلس به دنبال آن باشند که جایگاه خویش را ارتقا دهند و در دولت فعالیت کنند اما نمایندگانی هم در مجلس حضور دارند که قبلاً سابقه وزارت و یا معاونت ریاست جمهوری را داشته اند اما هم اکنون علاقه ای به حضور در دولت ندارند و به دنبال این مورد نیستند.
نماینده مردم کرمان در مجلس تصریح کرد: بر این اساس، ما نباید همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی را با یک چشم ببینیم و خیلی از نمایندگان مشغول فعالیتهای نمایندگی خود هستند و به دنبال آن هستند که در کنار دولت، مشکلات کشور و مردم را حل و فصل کنند.


منبع:

1400/04/14
10:06:15
0.0 از 5
1266
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام