مجلس ایران دات كام
رضوانی در تذكر شفاهی:

كابینه سیزدهم باید دربرگیرنده نیروهای باتجریه و جوان باشد

كابینه سیزدهم باید دربرگیرنده نیروهای باتجریه و جوان باشد

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم تهران با اعلان اینکه باید افراد باتجربه انقلابی در کابینه سیزدهم به کار گرفته شوند، اظهار داشت: مفسدین نباید در دولت جدید منصوب یا ابقاء شوند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، در ادامه جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی غلامحسین رضوانی نماینده مردم تهران در تذکر شفاهی اظهار داشت: انتظار داریم کابینه جدید دربرگیرنده افراد باتجربه انقلابی و انقلابیون بانشاط و جوان باشد و از کسانی که اسم مستعار «شیطان بزرگ» را «کدخدا» گذاشته اند، در این دولت استفاده نشود.
رضوانی گفت: چهره درخشان فسادستیز رییس دولت آینده مانع از آن خواهد بود که با عناوین شبهه منطقی و قانونی، آلودگان به فساد، منصوب یا ابقاء شوند.
نماینده مردم تهران در مجلس اشاره کرد: سکاندار سیاست خارجی در دولت آینده باید مجری سیاست های نظام در امتداد تامین منافع ملی باشد، فردی که ارتباط حقیقی با دنیا را در دستور کار قرار دهد نه این که منظورش از دنیا، فقط آمریکا باشد.
رضوانی اظهار داشت: بند ۵ اصل ۱۰۰ قانون اساسی زمانی اجرا می شود که از عناصری که دل در گروی وعده های شیطان بزرگ دارند، در هیچ سطح مدیریتی کلان استفاده نشود. در صورتیکه در سطوح بالای کابینه سیزدهم از افرادی که تجربه ممتد حضور در دولت ها را دارند، استفاده شود، باید مشخص شود این افراد در کوران انقلاب و حوادث پس از آن چه کاره بوده اند.منبع:

1400/04/06
20:26:53
0.0 از 5
3767
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴