مجلس ایران دات كام

تذكرات كتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی كشور

تذكرات كتبی نمایندگان به مسؤلان اجرایی كشور

مجلس ایران دات کام: یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرائی کشور را قرائت کرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، علی کریمی فیروزجائی در نشست علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان خطاب به مسؤلان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:
احمدحسین فلاحی به همراه ۹ نفر از نمایندگان به وزیر کشور: ضرورت رسیدگی به دخالت های غیرکارشناسی استاندار همدان در همه امور. به وزیر نیرو: ضرورت تسریع در تأمین آب آشامیدنی شهرستان همدان.
جلال محمودزاده نماینده مهاباد به رئیس جمهور و وزیر کشور: لزوم رعایت اصول قانونی و ارزیابی های زیست محیطی در صدور سایت های پسماند زباله شهری.
بهروز محبی نجم آبادی و ۵۴ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت تسریع در اجرای مصوبه اعمال آخرین مدرک فرهنگیان.
حسینی امامی راد به همراه ۵۴ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: ضرورت تسریع در رسیدگی به آمار قربانیان ویروس کرونا.
رسول فرخی به همراه ۳۰ نفر از نمایندگان به وزیر راه و شهرسازی: لزوم بررسی و بازبینی در بخشنامه بنیاد مسکن درباره تفکیک زمین روستاییان. به رئیس جمهور: ضرورت تبدیل وضعیت شاغلان شرکتی، قراردادی و لزوم جذب نیرو توسط سازمان استخدامی کشور با ایجاد فرصت برابر برای همه، به رئیس جمهور و وزرای اقتصاد و جهاد کشاورزی: لزوم برنامه ریزی بموقع برای جبران خسارت کشاورزی و باغداران بخصوص کشاورزان محترم بخش دیلمان و پیرکوه استان گیلان.
معین الدین سعیدی به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ضرورت اجرای کامل بیمه صیادان و لحاظ این شغل بعنوان یکی از مشاغل سخت. به وزیر آموزش و پرورش: ضرورت جذب نیروهای آموزشی معروف به کارنامه سبز.
حسین میرزایی نماینده اصفهان به رئیس جمهور: ضرورت شفاف سازی در مورد کمک هزینه افطاری واریز شده به حساب طلاب و روحانیون.
احمد محرم زاده به همراه ۳۴ نفر از نمایندگان به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: چرا درباره زیرساخت های مناطق محروم و کمتر توسعه یافته اقدام جدی به عمل نمی آید؟ به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری: ضرورت اقدام عملی درمورد ثبت جهانی بقعه شیخ شهاب الدین اهری.
عباس جهانگیرزاده به وزیر نیرو: ضرورت تسریع در رفع کمبود و قطعی مکرر آب در روستاهای مرزی استان اردبیل. به وزیر آموزش و پرورش: لزوم رسیدگی به افزایش بی رویه شهریه مدارس غیرانتفاعی.
مهدی طغیانی به وزیر آموزش و پرورش و وزیر علوم، تحقیقات و فناوری: عرضه گزارش از اجرای قانون اجبار دولت در تعیین سرفصل جنایات و توطئه های آمریکا در کتاب های درسی مدارس و دانشگاه ها.
احمد مرادی نماینده بندرعباس به وزیر آموزش و پرورش: لزوم بازبینی در برگزاری امتحانات پایه های نهم و دوازدهم در شرایط کرونایی.
علی اکبر علیزاده برمی به همراه ۵۰ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور و وزیر امور خارجه: ضرورت رعایت فرمان و سیاست قطعی رهبری و قانون اقدام راهبردی رفع تحریم ها در مذاکرات هسته ای.
منبع:

1400/04/02
22:51:39
0.0 از 5
3773
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام