مجلس ایران دات كام

تذكرات یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس درباب بازار رمزارزها

تذكرات یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس درباب بازار رمزارزها

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این ادعا که بانک مرکزی و سازمان بورس تا حالا هیچ بخشنامه ای درباب ارز دیجیتال صادر نکرده اند، از ضرورت سامان دهی این بازار آگاهی داد و اظهار داشت: ساماندهی این مساله نباید در اختیار برخی افراد و مدیران قرار گیرد که در این خصوص انحصار به وجود آورده اند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، محسن علیزاده در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی مدعی شد: افزایش سرسام آور تورم در سالهای اخیر که سبب شده است مردم برای حفظ ارزش پول خود سراغ کارهای پر ریسک اقتصادی بروند که اطلاعاتی از آن ندارند. همین مورد موجب افزایش نقدینگی در زمینه ارز، سکه، بورس، خودرو در زمینه ارز دیجیتال شده است.
نماینده مردم سپیدان در مجلس با بیان این ادعا که بانک مرکزی و سازمان بورس تا حالا هیچ بخشنامه ای درباب ارز دیجیتال صادر نکرده اند، عنوان کرد: عدم ساماندهی این مساله منجر به کارهای سیاه و زیرزمینی در کشور می شود. ساماندهی این مساله نباید در اختیار برخی افراد و مدیران قرار گیرد که در این خصوص انحصار به وجود آورده اند.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در آخر با تاکید بر ضرورت ورود وزرای اقتصاد، کشور و اطلاعات اظهار داشت: این مساله که موجب بی نظمی در نظام اقتصادی کشور شده است، گزارش ها حاکی از آنست که تعدادی از مدیرانی که در این مساله دخالت دارند، پرونده فساد اقتصادی مفتوح دارند که باید جلوی نفوذ آنها گرفته شود.

منبع:

1400/04/02
22:31:22
0.0 از 5
3836
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام