مجلس ایران دات كام
قالیباف در پاسخ به تذكر ویس كرمی:

حرف هایی نزنیم كه موجب تضعیف مجلس شود

حرف هایی نزنیم كه موجب تضعیف مجلس شود

رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به ادعای یکی از نمایندگان در خصوص تغییرات در متن نهایی قانون بودجه، اظهار داشت: مطالبی را نگوییم که بهانه به دست افرادی دهد تا مجلس را تضعیف کنند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، مهرداد ویس کرمی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی، اظهار داشت: ویرایش هایی در بعضی از موارد بودجه، بدون تصویب در صحن علنی انجام شد و هیئت رئیسه هم هیچ توضیحی در این زمینه نداد.
وی اضافه کرد: برای مثال، در مورد کشت برنج، با وجود مطلبی که در صحن تصویب گردید، چیز دیگری نوشته شد.
محمدباقر قالیباف در پاسخ به این تذکر، اظهار داشت: در متن مذاکرات نوشته شده است که کشت برنج در مناطق مختلف کشور در قالب سیاست های کلی و با هماهنگی دستگاه های ملی و با تشخیص شورای آب استان تعیین شود و متنی که در قانون بودجه نوشته شده، دقیقا همان متن مذاکرات است.
وی اشاره کرد: متأسفم که در پشت بلندگوی مجلس اعلام می نماییم که در صحن یک چیز تصویب می نماییم که در متن قانون یک چیز دیگری است. بیان این نوع مطالب ظلم به مجلس است.
رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: خواهشم این است که حتما دوستان این موضوعات را رعایت نمایند. رهبر انقلاب به همه ما تذکر دادند که مطالبی را نگوییم که بهانه به دست افرادی دهد تا مجلس را تضعیف کنند.

1400/04/02
18:58:00
0.0 از 5
3824
تگهای خبر: بودجه , تصویب , قانون , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام