مجلس ایران دات كام
رشیدی كوچی:

رأی ندادن چاره مشكلات نیست

رأی ندادن چاره مشكلات نیست

یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عدم مشارکت در انتخابات و خالی کردن صحنه به شکلی رای دادن به استمرار مشکلات و وضع موجود می باشد.


جلال رشیدی کوچی در گفتگو با ایسنا، با تکیه بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات و تأثیر آن بر آینده کشور بیان نمود: بطور قطع مردم این روزها از عملکرد نامناسب بعضی از مسؤلان دلخور و ناراحت هستند، بعضی از مردم هم تصمیم گرفتند که این دلخوری را با نیامدن به پای صندوق های رای نشان دهند، اما خواهش بنده از مردم این است که به این نکته توجه نمایند که اگر آنها از شرایط موجود ناراحت و دلخور هستند، رای ندادن چاره مشکلات نیست. نیامدن به پای صندوق های رای منجر به ادامه وضع موجود می شود.
نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: رای ندادن مردم و خالی کردن صحنه به شکلی رای دادن به استمرار مشکلات و وضع موجود می باشد. از مردم خواهش می کنم علیرغم تمام مشکلات موجود که سبب ناراحتی مردم شده و تمام و کمال حق با آنان می باشد، در پای صندوق رای حاضر شوند.
ایشان در ادامه تصریح کرد: مردم با حضور انقلابی در انتخابات اجازه دهند همان طوری که جریان انقلابی در طول یکساله گذشته در مجلس تحول آفرید و خیلی از طرح ها و لوایح مورد انتظار مردم را به سرانجام رساند، دولت منتخب بعدی هم با پشتوانه رای مردم در زندگی روزمره آنان تحول ایجاد نماید. بطور قطع با انتخاب فردی اصلح از جانب مردم وضعیت بهتر خواهد شد و مشکلات گام به گام کنار خواهد رفت.
رشیدی کوچی در انتها اضافه کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یک عقبه قوی برای رئیس جمهور منتخب به منظور پیشبرد اهداف کشور خواهد بود.1400/03/27
11:29:54
0.0 از 5
4351
تگهای خبر: انتخابات , دولت , طرح , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام