مجلس ایران دات كام
نماینده شادگان در مجلس خبر داد؛

ضرورت ایجاد اشتغال در شادگان

ضرورت ایجاد اشتغال در شادگان

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اشتغال یکی از دغدغه های جدی در شادگان است و مردم این شهرستان برای کار به شهرستان های مختلف مهاجرت می کنند.حجت الاسلام مجید ناصری نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، اشتغال را یکی از دغدغه های جدی در شادگان دانست و اظهار نمود: مردم شادگان از این مورد صدمه های زیادی دیدند و الان جوانان شادگانی نگران هستند و خیلی از آنها برای کار به شهرستان های مختلف مهاجرت می کنند.
وی اضافه کرد: تلاشهای زیادی در این حوزه انجام شده اما باید کارهای زیادی صورت گیرد تا بحث اشتغال در شادگان حل شود که در این خصوص با استاندار خوزستان رایزنی شده و کارهایی در دست اقدام است.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این خصوص درخواست شده تا جلسه ای برگزار شده و از شرکتهای بزرگ استان مانند نیشکر و شرکت نفت درخواست شده که از نیروهای شادگانی استفاده کنند.
وی تاکید کرد: این مورد در شورای برنامه ریزی شادگان که به میزبانی استانداری خوزستان مصوب شده و پیگیری های لازم در این خصوص انجام می شود تا این مورد سرعت بیشتری به خود بگیرد.
حجت الاسلام ناصری نژاد اظهار داشت: در جلسه مصوب شد از پیمانکاران شادگانی استفاده و کالای آنها از شهرستان شادگان تأمین شود؛ همینطور باید در حد امکان از ظرفیت های شهرستان شادگان استفاده و در جهت ارتقای آن کوشش کرد.
وی بیان نمود: در ادامه مصوب شد که توسعه شرکت فولاد و شرکت کاغذ سبز خوزستان که در شادگان است با توسعه شرکت نسبت به به کارگیری نیروهای شادگانی اقدام گردد.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی به بندر شادگان اشاره نمود و اظهار داشت: تصویب گردید که بحث ته لنجی با سرعت تداوم داشته باشد و جلوی این کار گرفته نشود؛ همینطور مصوبه شده که روزانه ۳۰ دستگاه خودرو از گمرک شادگان ترخیص شود.
حجت الاسلام ناصری نژاد افزود: همینطور در بخش های زیرساختی مصوب شد که شرکت نفت و گاز کارون در زمینه آب رسانی به آب آشامیدنی منصوره کمک نماید.
وی خاطرنشان کرد: نظر استاندار خوزستان برای رفع بیکاری در شهرستان شادگان در حوزه های کشاورزی، دام پروری و آبزی پروری مساعد است که این مورد پیگیری می شود تا به نتیجه مطلوبی برسد.

1400/03/25
22:21:20
0.0 از 5
1405
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام