مجلس ایران دات كام
حسین زهی:

با مشاركت بالا در انتخابات حكومت مردم بر مردم رخ می دهد

با مشاركت بالا در انتخابات حكومت مردم بر مردم رخ می دهد

به گزارش مجلس ایران دات کام نایب رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فارغ از نگاه سیاسی و نگاه به عملکرد بعضی از اشخاص، مردم با عشق و علاقه ای که به کشور و نظام خود دارند پای صندوق های رای حاضر شوند.


اسماعیل حسین زهی در گفتگو با ایسنا، درباره تأثیر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بر روی آینده کشور، بیان نمود: تأثیر حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای به زندگی و سرنوشت خود مردم باز می گردد. از مردم انتظار می رود که به عملکرد شخص یا اشخاص و دولت ها نگاه نکنند و برای نظام و کشورشان پای صندوق های رای حاضر شوند.
ایشان در ادامه اظهار نمود: هر کسی که کشورش را دوست دارد باید پای صندوق رای حاضر شود. با مشارکت بالای مردم در انتخابات، رئیس جمهور منتخب می تواند تصمیمات بهتری گرفته و گام های بلندتری برای پیگیری مطالبات مردم و حل مشکلات آنان بردارد.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: فارغ از نگاه سیاسی و یا نگاه به عملکرد اشخاص مردم باید با عشق و علاقه ای که به کشور و نظام خود دارند پای صندوق های رای حاضر شده و با حضور حداکثری دشمن را مأیوس سازند.
حسین زهی در انتها با اشاره به اینکه امروز مردم در حوزه معیشت و اقتصاد دغدغه های جدی دارند که کاندیداها باید برای حل آنان برنامه های کارشناسی به مردم عرضه کنند، تصریح کرد: فردی که با پشتوانه بالای رای مردم انتخاب گردد می تواند گام های بلندتری برای اجرا کردن برنامه های خود و حل مشکلات مردم بردارد و بطور قطع تأثیر مشارکت مردم در انتخابات به زندگی خودشان بازخواهد گشت. به عبارت دیگر با مشارکت حداکثری مردم در انتخابات شاهد حضور فردی مردمی بر راس کار خواهیم بود و حکومت مردم بر مردم رخ خواهد داد.
منبع:

1400/03/23
09:38:41
0.0 از 5
3683
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴