مجلس ایران دات كام
حسین پور:

ناامید كردن مردم از جمهوریت نظام گناهی بزرگ است

ناامید كردن مردم از جمهوریت نظام گناهی بزرگ است

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از عموم مردم و به خصوص جامعه اهل سنت کشور انتظار می رود با حضوری حداکثری و آگاهانه در انتخابات در جهت عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی گام بردارند.


کمال حسین پور در گفتگو با ایسنا، با تکیه بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بیان نمود: انتخابات نماد و تجلی رکن جمهوریت نظام و ضامنی متین و محکم برای قوام آن است به همین خاطر برگزاری باشکوه آن هم با مشارکت حداکثری، نقش بسیار مهمی در همدلی، انسجام ملی، تثبیت پایه های مردم سالاری دینی و نظام جمهوری اسلامی دارد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: انتخابات حرکتی هوشمندانه و مقتدرانه به سمت ایرانی سرفراز و تضمین کننده امنیت و اقتدار آن است. مع الوصف در شرایط حساس کنونی کشور، ناامید کردن مردم از جمهوریت نظام، کم رنگ کردن نقش مردم و کوشش برای حضور حداقلی آنان گناهی بزرگ است.
نماینده مردم سردشت و پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین شایسته است همه ی آحاد مردم بخصوص جامعه اهل سنت کشور با درک این مهم در جهت عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی همچون گذشته حضوری پرشور و سرنوشت ساز در انتخابات پیش رو داشته باشند.
حسین پور در انتها تصریح کرد: بنده بعنوان نماینده مردم و عضو فراکسیون اهل سنت در مجلس شورای اسلامی، ضمن دعوت از تمام نامزدهای محترم ریاست جمهوری به تقوای الهی و پرهیز از تخریب یکدیگر و دادن وعده های عملی نشده از عموم مردم و به خصوص جامعه اهل سنت کشور می خواهم با اتکاء به خداوند متعال، با حضوری حداکثری، پرشور و آگاهانه در این انتخابات در جهت عزت و سربلندی نظام جمهوری اسلامی گام برداشته و سرنوشت کشورمان را آنگونه که شایسته ایران و ایرانی است، رقم بزنند.
منبع:

1400/03/17
12:37:04
0.0 از 5
3990
تگهای خبر: انتخابات , حكم , قم , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵