مجلس ایران دات كام
حسین زهی:

سر دادن وعده های دروغین مردم را ناامید می كند

سر دادن وعده های دروغین مردم را ناامید می كند

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: این که تعدادی از کاندیداها اهتمام کنند با برنامه های غیر کارشناسی مردم را پای صندوق رای بکشند؛ برخلاف اخلاق بوده و مردم نیز نسبت به این وعده ها آگاه هستند.


اسماعیل حسین زهی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در بحث انتخابات و ضرورت پرهیز کاندیداها از دادن وعده های توخالی، بیان کرد: ما باید خدا را شکر نماییم که رهبری همچون مقام معظم رهبری داریم و از خداوند می خواهیم که طول عمر به ایشان عطا کند. بیانات ایشان در بحث انتخابات و خصوصاً مشارکت مردم در انتخابات بسیار شیوا، دقیق و کارشناسی شده بود. همان طوری که ایشان تاکید فرمودند مشارکت مردم در انتخابات بسیار حائز اهمیت می باشد و در قدرت حکمرانی دولت موثر می باشد.
ایشان سپس اظهار نمود: هر یک از کاندیداها باید وعده ها و برنامه هایی به مردم ارائه نمایند که باتوجه به شرایط و ظرفیت کشور قابلیت اجرائی دارد. سر دادن وعده های توخالی و دروغین پس از مدتی که قابلیت اجرائی پیدا نکند منجر به ناامیدی مردم می شود.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: این که تعدادی از کاندیداها اهتمام کنند با برنامه های غیر کارشناسی مردم را پای صندوق رای بکشند؛ برخلاف اخلاق بوده و مردم نیز نسبت به این وعده ها آگاه هستند. هر یک از کاندیداها باید به دور از حواشی باتوجه به شرایط کشور برای حل مشکلات مردم برنامه ای آماده و عرضه نماید.
ایشان سپس اشاره کرد: از طرف دیگر کاندیداها باید از پرداختن به مسائلی که به آنها ارتباطی ندارد و نمی توانند در آن حیطه کاری انجام دهند پرهیز کرده و اولویت اول هر یک از آنان ارائه برنامه ای دقیق و کارشناسی برای حل مشکلات مردم باشد.

منبع:

1400/03/08
11:36:55
0.0 از 5
3898
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲