مجلس ایران دات كام

تعیین رئیس و سخنگوی ستاد انتخابات زاكانی

تعیین رئیس و سخنگوی ستاد انتخابات زاكانی

مجلس ایران دات کام: روح الله متفکر آزاد و مالک شریعتی بعنوان رئیس و سخنگوی ستاد انتخابات علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری تعیین شدند.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، علیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری، روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز را بعنوان رئیس ستاد و مالک شریعتی نماینده مردم تهران را بعنوان سخنگوی ستاد خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری انتخاب نمود. متن حکم علیرضا زاکانی برای سخنگوی ستاد انتخاباتش به شرح زیر است: هوالحکیمبرادر گرامی جناب اقای دکتر مالک شریعتی نیاسر

با سلام و احترام

انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زمینه ساز تشکیل اولین دولت در گام دوم انقلاب اسلامی است و تحقق ایران قوی و پیشرفته در گرو تشکیل دولت جوان حزب اللهی است با توجه به سوابق بهادار علمی و اجرائی و نیز تجارب گران سنگ کارهای سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به ویژه در جنبش دانشجویی و روحیه عدالت طلبی و تحولخواهی، نظر به قرابت فکری وتحلیلی با اینجانب، جنابعالی را به « سمت سخنگوی خود در انتخابات ریاست جمهوری» منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از خداوند متعال و با تلاشهای مومنانه و مجدانه در تبیین اهداف انتخاباتی و در جهت تعمیق فرهنگ انقلاب و زمینه سازی پیروزی جبهه انقلاب موفق باشید. علاوه بر این متن حکم زاکانی برای ریاست ستادش نیز به شرح زیر است: بسمه تعالیبرادر گرامی جناب اقای دکتر روح الله متفکر آزاد
با سلام واحترام
انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ زمینه ساز تشکیل اولین دولت گام دوم انقلاب اسلامی است و تحقق ایرانی قوی و پیشرفته در گرو تشکیل دولت جوان حزب الهی است. با توجه به سوابق بهادار علمی در عرصه های داخلی و بین المللی و تجارب گران سنگ فعالیت سیاسی، فرهنگی و اجتماعی به ویژه در جنبش دانشجویی روحیه عدالت طلبی و تحولخواهی، جنابعالی را به « ریاست ستاد انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری » منصوب می نمایم.
امید است با استعانت از خداوند متعال با تلاشهای مومنانه و مجدانه تان در گسترش فرهنگ انقلاب و ساماندهی متخصصین انقلابی و جوان زمینه پیروزی جبهه انقلاب را فراهم آورید.منبع:

1400/03/05
23:16:53
0.0 از 5
4158
تگهای خبر: انتخابات , حكم , دولت , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳