مجلس ایران دات كام

قدردانی كمیسیون امنیت ملی از ایستادگی جریان مقاومت در فلسطین

قدردانی كمیسیون امنیت ملی از ایستادگی جریان مقاومت در فلسطین

مجلس ایران دات کام: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که این کمیسیون ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت اشغال خانه های فلسطینیان در محله شیخ جراح قدس، از ایستادگی جانانه جریان مقاومت در فلسطین قدردانی نمود.


ابوالفضل عمویی در گفت و گو با ایسنا در توضیح جلسه امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اظهار داشت: در این نشست با حضور کارشناسان مطلع، آخرین تحولات فلسطین و سرزمین های اشغالی مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
وی افزود: نمایندگان ضمن محکوم کردن اقدامات رژیم صهیونیستی در جهت اشغال خانه های فلسطینیان در محله شیخ جراح قدس، اعمال محدودیت برای حضور مسلمانان در مسجد الاقصی و همین طور بمباران مناطق مسکونی در غزه، از ایستادگی جانانه جریان مقاومت در فلسطین را تقدیر کردند و مقاومت را تنها راه آزادی فلسطین و قدس شریف دانستند. همین طور بر لزوم پیگیری این مساله در مجامع بین المللی تاکید شد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس همین طور اظهار داشت که در جلسات امروز و روز گذشته، لوایح ارجاعی به کمیسیون و گزارش کمیته های تخصصی مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت ۱۰ لایحه مورد تایید کمیسیون امنیت ملی قرار گرفت و نظر کمیسیون درباره این لوایح به کمیسیون اصلی ارسال شد.
منبع:

1400/02/28
23:42:01
0.0 از 5
3634
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴