مجلس ایران دات كام
دبیرخانه دائمی كنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی:

پارلمان های جهان و سازمان های مردم نهاد از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت كنند

پارلمان های جهان و سازمان های مردم نهاد از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت كنند

به گزارش مجلس ایران دات کام دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی در پیامی تصریح کرد: سکوت داعیان مدافع حقوق بشر در مقابل حملات ددمنشانه صهیونیست ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین عامل دیگری بر تداوم تهاجم صهیونیست ها است.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی ضمن محکومیت بمباران و حملات بی رحمانه و ترور رهبران مقاومت توسط دژخیمان و تروریست های صهیونیستی، خاطرنشان کرد: صهیونیست ها فقط زبان قدرت و مقاومت را بخوبی درک کرده و شکست صهیونیست های جنایتکار در این معرکه قطعی است.
متن کامل این پیام به شرح زیر است:
«باسمه تعالی
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی؛ مصادف شدن سالگشت "روز نکبت "، روز اعلام موجودیت نامشروع رژیم جعلی، پوشالی، استعماری و نژادپرست صهیونیستی در سرزمین بزرگ و تاریخی فلسطین با شعله ور شدن انتفاضه و آتش خشم ملت مبارز و قهرمان فلسطین ضد اشغالگران صهیونیسم و تروریست را تاکیدی برحقانیت تداوم مقاومت مشروع ملت فلسطین ضد باطل بودن اقدام استعمارگران انگلیسی و آمریکایی می داند.
هفت دهه مقاومت و مبارزه ملت فلسطین و دفاع قهرمانانه امروز آنها از قدس شریف و مسجدالاقصی پیام واضحی به آمریکا و حامیان صهیونیست هاست که همچنان با حمایت های کور خود ضد ملت اصیل فلسطین شامل مسلمان، مسیحی و یهودیان، به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می زنند.
متاسفانه سکوت داعیان مدافع حقوق بشر در مقابل حملات ددمنشانه و سبعانه صهیونیست ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین بخصوص زنان و کودکان عامل دیگری بر تداوم تهاجم صهیونیست ها و مشارکت آنها در این جنایات جنگی می باشد.
دبیرخانه کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین، ضمن ابراز همدردی با خانواده معظم شهداء و مجروحین فلسطینی تاکید می نماید که صهیونیست ها فقط زبان قدرت و مقاومت را بخوبی درک می کنند. شکست صهیونیست های جنایتکار در این معرکه قطعی است. و ان شاءالله همه مسلمانان جهان بزودی در قدس نماز خواهیم گزارد.
دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن پشتیبانی از مبارزات و دفاع قهرمانانه ملت فلسطین از مسجد الاقصی، قدس شریف غزه و کرانه غربی، بمباران و حملات بی رحمانه و ترور رهبران مقاومت توسط دژخیمان و تروریست های صهیونیستی را قویا محکوم و از پارلمان های جهان و سازمان های مردم نهاد درخواست می کند از دفاع مشروع ملت فلسطین حمایت نمایند.»
منبع:

1400/02/25
11:20:26
0.0 از 5
3820
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳