مجلس ایران دات كام
قادری :

تعلیق گزینشی تحریم ها، مشكلات اقتصادی را زیاد می كند

تعلیق گزینشی تحریم ها، مشكلات اقتصادی را زیاد می كند

به گزارش مجلس ایران دات کام عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هم اکنون اقتصاد کشور به حالت تحریمی عادت کرده است و تعلیق تحریم ها، اقتصاد کشور را با مشکلات دو چندان رو به رو خواهد نمود.جعفر قادری عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، در مورد تلاش دولت برای تعلیق تحریم ها، اظهار داشت: تحریم های آمریکا ضد ایران شامل ۴ دسته هسته ای، موشکی، حقوق بشری و تروریستی است. اگر همه این چهار دسته تحریم ها لغو نشود و صرفا تحریم های هسته ای لغو شود، هیچ اتفاق خاصی در اقتصاد کشور رخ نخواهد داد.
وی عنوان کرد: تنها لغو کلیه تحریم ها به صورت کامل است که می تواند مشکلات اقتصادی کشور را کم کند در غیر این صورت با تعلیق بعضی از تحریم ها مشکلی حل نخواهد شد.
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لغو گزینشی تحریم ها کمکی به حل مشکلات اقتصادی نمی کند چه برسد به تعلیق گزینشی آنها، اضافه کرد: هم اکنون اقتصاد کشور به حالت تحریمی عادت کرده است و تعلیق تحریم ها، اقتصاد کشور را با مشکلات دو چندان مواجه خواهد نمود.
قادری اظهار داشت: مصوبه مجلس در خصوص اقدامات راهبردی برای لغو تحریم ها باید به صورت کامل اجرایی شود و لغو همه تحریم ها در دستور کار قرار گیرد.


منبع:

1400/02/08
12:08:08
0.0 از 5
4132
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , دولت , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام