مجلس ایران دات كام
نقدعلی:

آرامش پیش از طوفان انتخابات را تجربه می نماییم

آرامش پیش از طوفان انتخابات را تجربه می نماییم

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم خمینی شهر در مجلس ضمن پیشبینی مشارکت گسترده در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار داشت: به نظرم آنچه که این روزها از آن به «سکوت سیاسی» تعبیر می شود، آرامش پیش از طوفان است. مشارکت در انتخابات گسترده خواهد بود.


حجت الاسلام محمدتقی نقدعلی در گفتگو با ایسنا در مورد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اظهار نمود: برخلاف خیلی از کارشناسان معتقدم که میزان مشارکت مردمی در انتخابات کاهش نخواهد یافت. با عنایت به این که مردم از مدیریت هشت سال قبل راضی نیستند، برای تغییر جریان سیاسی به میدان خواهند آمد تا سرنوشت کشور را تغییر دهند.
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم ایران ثابت کرده اند که نسبت به آینده کشور حساس هستند، اظهار داشت: به نظرم آنچه که این روزها به سکوت سیاسی تعبیر می شود، آرامش پیش از طوفان است.
این عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ان شاءالله انتخابات پرشوری را خواهیم دید. بر این عقیده ام اعلام حضور بعضی چهره ها مهم در جریان های سیاسی مختلف، سبب می شود که از یک طرف، مردم حضور بهتری در انتخابات داشته باشند و از سوی دیگر نامزدها مواضع مشخص تر و صریح تری بگیرند.
نقدعلی در انتها اظهار نمود: الان برخی از نامزدها در چند جریان سیاسی اعلام حضور کرده اند، چند شخصیت مهم هم در مظان کاندیداتوری هستند که از جهات مختلف جهت شرکت در انتخابات دعوت شده اند اما حضورشان قطعی نشده است. به لطف خداوند انتخاباتی پرشور تجربه خواهیم کرد.
منبع:

1400/02/02
17:54:48
0.0 از 5
3901
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
لینک دوستان مجلس ایران دات كام