مجلس ایران دات كام

تدوین و برگزاری برنامه جامع آموزشی هیأت های نظارت بر انتخابات شوراها

تدوین و برگزاری برنامه جامع آموزشی هیأت های نظارت بر انتخابات شوراها

مجلس ایران دات کام: دبیرخانه دائمی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور برنامه جامع آموزش هیأت های عالی نظارت استان را در قالب جزوه آموزشی تدوین و توزیع کرد.


به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از ایسنا، دبیرخانه دائمی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور برنامه جامع آموزش هیأت های عالی نظارت استان را در چارچوب جزوه آموزشی با سه عنوان «وظایف هیأت های نظارت در بررسی صلاحیت داوطلبان»، «وظایف هیأت های نظارت در رسیدگی به پرونده های انتخاباتی» و نیز «وظایف ناظران و بازرسان در روزهای برگزاری انتخابات» تدوین و توزیع کرده است.
برگزاری دوره های آموزشی اعضای هیات های نظارت نیز که به دلیل شرایط ناشی از همه گیری کرونا و نیز با هدف صرفه جویی در منابع مالی به صورت وبینار و مجازی است از اول اسفند ماه ۱۳۹۹ شروع شده و تا پیش از موعد برگزاری انتخابات ادامه خواهد داشت.
دوره های در حال برگزاری از جانب دبیرخانه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات به صورت وبینارهای جداگانه برای اعضای هیات های نظارت در استان های سی و یک گانه کشور و در سه مرحله «آموزش هیات های نظارت شهرستان و بخش»، «آموزش هیأت های نظارت در چگونگی رسیدگی به پرونده های انتخاباتی» و «آموزش ناظران و بازرسان در روزهای انتخابات» طرح ریزی شده است.




منبع:

1400/01/28
15:34:27
0.0 از 5
3609
تگهای خبر: آموزش , انتخابات , پرونده , طرح
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام