مجلس ایران دات كام
بیگی نژاد:

برای مشاركت حداكثری مردم در انتخابات مسئولان به وظایف خود به درستی عمل كنند

برای مشاركت حداكثری مردم در انتخابات مسئولان به وظایف خود به درستی عمل كنند

به گزارش مجلس ایران دات کام یک عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: اگر دولت به وظایفی که عهده دار است به درستی عمل کند اساسا برای مشارکت مردم در انتخابات انگیزه آفرین و امید بخش خواهد بود.


هادی بیگی نژاد در گفت و گو با ایسنا، درباره راهکارهای افزایش انگیزه مردم برای مشارکت در انتخابات، بیان کرد: از نظر بنده یکی از راهکارهای افزایش انگیزه مردم، اثرگذاری در زندگی مردم است. بعنوان مثال بحث معیشت مردم و کنترل و تامین کالاهایی نظیر مرغ و روغن به دولت باز می گردد. زمانی که مردم احساس کنند برنامه و اقدامات لازم در حیطه وظایف دولتمردان وجود دارد، اعتماد و امیدشان افزایش می یابد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: زمانی که اعلام می شود بیشترین میزان تناژ مرغ وارد بازار شده است اما مردم به فروشگاه رفته و می بینند مرغ نیست، اساسا امید و انگیزه آنان کاسته می شود. اگر دولت به وظایفی که عهده دار است به درستی عمل کند اساسا برای مردم انگیزه آفرین و امید بخش خواهد بود. مردم باید نتایج عملکرد مسئولان منتخب خودرا در زندگی احساس کنند.
نماینده مردم ملایر در مجلس خاطرنشان کرد: از طرفی بحث اقناع سازی مردم نیز حائز اهمیت می باشد. مردم باید درک کنند که هر برگه رای بیشتری که به صندوق انتخابات انداخته شود، یک گلوله کم تر به سمت کشور می آید. در حقیقت مشارکت حداکثری مردم امنیت کشور را تضمین می نماید.
ایشان در ادامه تصریح کرد: بحث دیگری که در امید آفرینی و افزایش انگیزه موثر است، انتخاب خود مردم می باشد. مسئولان منتخب مردم از نماینده تا رئیس جمهور هرچه قدر کارآمدتر و سابقه اجرائی درخشان تری داشته باشند اساسا انگیزه و امید مردم بیشتر می شود. انتخاب مردم بسیار حائز اهمیت می باشد. ملاک انتخاب باید عملکرد کاندیداها باشد. اگر کسی در گذشته عملکرد خوبی نداشته در آینده نیز نمی تواند عملکرد درخشانی داشته باشد.
بیگی نژاد در آخر ابراز عقیده کرد: ما در طول عمر انقلاب مسئولان ناکارآمدی نیز داشته ایم که خود منجر به کاهش انگیزه و امید مردم به انتخابات شده است.
منبع:

1400/01/27
22:15:58
0.0 از 5
4128
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳