مجلس ایران دات كام
قاضی زاده هاشمی :

حفره امنیتی در نطنز وجود دارد

حفره امنیتی در نطنز وجود دارد

نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی با اعلان اینکه رژیم صهیونیستی و آمریکا در اقدام خرابکارانه در نطنز هماهنگ بودند، اظهار داشت: این اقدام برای امتیاز گیری از ایران در وین انجام شده است.سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رییس مجلس شورای اسلامی در واکنش به خرابکاری اخیر رژیم صهیونیستی در نطنز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: دولت در سال های اخیر ترمزی در مقابل اقتدار جمهوری اسلامی بوده و اجازه نداده است که در مقابل خرابکاری های آمریکا و اسرائیل در منطقه، جمهوری اسلامی موضعی از سر قدرت داشته باشد و پاسخی جدی و قوی به اقدامات آنها بدهد.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: دولت کاری کرده است که دشمنان پُر رو شده اند و فکر می کنند هر اقدامی انجام دهند، جمهوری اسلامی پاسخی نخواهد داد. متأسفانه دولت از سر ضعف موضع گیری می کند که این اقدام دشمن را گستاخ کرده است.
خرابکاری در نطنز برای امتیاز گیری سر میز مذکرات وین بوده است
قاضی زاده هاشمی افزود: رژیم صهیونیستی و آمریکا در این اقدام خرابکارانه در نطنز هماهنگ بودند و این اقدام برای کوتاه آمدن ایران از مواضع خود در مذاکرات در خصوص سیاست «حرف قطعی» بوده است.
وی اضافه کرد: این اقدام خرابکاری برای امتیاز گیری سر میز مذاکرات هسته ای انجام شده است.
حفره امنیتی در نطنز وجود دارد
قاضی زاده هاشمی اظهار داشت: باید این خرابکاری از نظر امنیتی بررسی شود. باید مشخص شود حفره امنیتی کجاست که برای چندمین بار در نطنز چنین اتفاقی رخ داده است. نهادهای امنیتی باید پاسخگو باشند. حتما حفره امنیتی در نطنز وجود دارد که مرتباً به این سایت هسته ای ضربه وارد می شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این که بگویند کار اسرائیل بوده است، کافی نیست. دستگاه اطلاعاتی و امنیتی چرا نتوانسته مانع از خرابکاری آمریکا و اسرائیل در سایت هسته ای نطنز شود و برای بار دوم اسرائیل توانسته در این سایت خرابکاری کند.
قاضی زاده هاشمی اشاره کرد: باید با دشمن از موضع اقتدار برخورد نماییم. کشتی ایران را گرفتند ما هم کشتی کره جنوبی را گرفتیم. برای پرداخت پول ایران بازی درآوردند. برخورد جدی کردیم تا بالاخره گشایش صورت گرفت.
نتیجه مذاکره از سر ضعف، خرابکاری های آمریکا و اسرائیل در سایت هسته ای نطنز است
وی افزود: برخورد از سر ضعف سبب تکرار خرابکاری در سایت نطنز شد. باید اقدام جدی و مؤثر در پاسخ به این خرابکاری صورت گیرد. اقدامی که آنقدر بزرگ و پر سر و صدا باشد که اسرائیل از اقدام خود پشیمان شود.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی بیان کرد: نتیجه مذاکره از سر ضعف، خرابکاری های آمریکا و اسرائیل در سایت هسته ای نطنز است.
قاضی زاده هاشمی با انتقاد از انفعال تیم مذاکره کننده وین در مقابل خرابکاری در سایت هسته ای نطنز اظهار داشت: این خرابکاری باید تأثیر مستقیمی در مذاکرات داشته باشد. باید اعلام گردد تا زمانی که با اسرائیل برخورد نشده و تنبیه نشود، مذاکره از سر گرفته نخواهد شد.
ترک میز مذاکرات وین حداقل واکنش به این خرابکاری است
وی اضافه کرد: توسعه هسته ای دست بالاتر ایران در مذاکرات بوده است بدین سبب اسرائیل با خرابکاری در سایت هسته ای نطنز، تلاش نموده است که این دست برتر و دست قدرت را از جمهوری اسلامی بگیرد. نماینده مردم مشهد درمجلس شورای اسلامی گفت: ترک میز مذاکرات وین حداقل واکنش به این خرابکاری است، گرچه این خرابکاری نتیجه مذاکرات وین بوده است.

1400/01/23
18:23:18
0.0 از 5
3971
تگهای خبر: دولت , سایت , قاضی , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲