مجلس ایران دات كام
جمیری در صحن مجلس:

سوء تدبیر دولتی ها سبب تعطیلی اصناف و بازار شد

سوء تدبیر دولتی ها سبب تعطیلی اصناف و بازار شد

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم بوشهر در مجلس اظهار داشت: سوءتدبیر مسؤلان در مقابله با کرونا سبب تعطیلی اصناف و بازار شد و دولت باید از کسبه حمایت کند.به گزارش مجلس ایران دات کام به نقل از مهر، عبدالکریم جمیری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور و وزیر کشور اظهار داشت: شرایط فعلی کرونایی کشور به علت تدابیر شما است و تدابیر شما سبب شد که شرایط کشور به لحاظ گسترش کرونا بسیار خطرناک شود.
وی با اشاره به اینکه لازم است مسؤلان به عواقب و نتایج تدابیر خود بیندیشند، اضافه کرد: شاهدیم این روزها تدابیری هم برای تعطیلی بازار و اصناف اتخاذ شده که این مساله نشان دهنده آن است که باز هم مشکلات ناشی از سوءتدبیر مسؤلان در مدیریت کرونا به دوش مردم افتاده است.
نماینده مردم بوشهر در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بعضی از کسبه به صورت روزانه درآمد کسب می کنند و تعطیلی اصناف و بازار مشکلاتی را در زمینه اقتصادی برای این افراد به وجود می آورد.
جمیری بیان نمود: سوال ما از مسؤلان آن است که چه مشوق هایی برای پشتیبانی از اصناف و کسانی که به علت کرونا تعطیل شده اند اتخاذ خواهد شد و لازم است دولت حمایت سریع و مشخصی از کسبه داشته باشد.منبع:

1400/01/22
13:12:34
0.0 از 5
1833
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
لینک دوستان مجلس ایران دات كام