مجلس ایران دات كام
نماینده مردم گرمی در مجلس انتقاد كرد؛

ظلم فاحش در توزیع اعتبارات استانی

ظلم فاحش در توزیع اعتبارات استانی

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برخی از وزرا و مسئولان کشوری در توزیع اعتبارات استانی گرفتار ظلم فاحشی شدند که اسناد آنرا در اختیار رسانه ها قرار خواهیم داد.ولی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار نمود: در سال ۹۹ بجای توزیع متوازن اعتبارات در استانها نگاه تنی و ناتنی را از طرف تعدادی از مدیران و مسئولان کشوری شاهد بودیم که نتیجه آن تشدید محرومیت در مناطقی همچون گرمی است.
وی با اعلان اینکه مدیران ارشد نگاه مثبت و روبه جلویی به رفع محرومیت در مناطق کمتر توسعه یافته ندارند، اشاره کرد: در همه ابعاد نتیجه این توسعه نامتوازن و توزیع ناعادلانه اعتبارات را شاهد می باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید در محضر خدا پاسخگو باشد
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی نمونه این اقدام ناعادلانه را در ستاندن بودجه باتوجه به نیاز جامعه هدف جانبازان، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا تصریح کرد و بیان کرد: جالب است همه مدیران کل بنیاد شهید کشور برای افزایش بودجه پیگیری هایی را بوسیله کمیسیون اجتماعی انجام دادند و تنها مدیرکلی که نیامد مدیر کل بنیاد شهید استان اردبیل بوده که امیدواریم بتواند در محضر خداوند پاسخگوی خانواده های شهدا باشد.
اسماعیلی افزود: در زمان بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ هیچ جلسه توجیهی درباب چگونگی ستاندن بودجه توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اردبیل با مجمع نمایندگان برگزار نشد.
وی بیان کرد: این در حالیست که هر روز شاهد جلسات حضوری مسئولان ارشد استان با مجمع نمایندگان استانها در مجلس بودیم.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی به افزایش بودجه استان اردبیل خصوصاً در حوزه عمرانی اشاره نمود و اظهار داشت: این افزایش بودجه محصول تلاش تک تک نمایندگان استان اردبیل است که شبانه روزی در ارتقای بودجه استان تلاش و جدیت کردند.
اسماعیلی اشاره کرد: تا زمانیکه در جایگاه نمایندگی مردم گرمی و انگوت هستم اجازه تضییع حق مردم گرمی و مرزنشینان بخش موران و شهرستان انگوت را مخصوصاً در حوزه تخصیص آب سدها نخواهم داد.
وی اضافه کرد: درباب تعیین تکلیف زمین آموزش و پرورش که باید برآورد قیمت شده و برای راه اندازی درمانگاه در اختیار مجموعه قرار گیرد متأسفانه هیچ نتیجه عملی به دست نیامده و همچنان راه اندازی این درمانگاه در هاله ای از ابهام است.
نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دراین زمینه برای دفاع از حق مردم سوال از وزیر آموزش و پرورش را در مجلس پیگیری کرده و از سازمان تامین اجتماعی برای تأخیر و تعلل پیش آمده پاسخی مناسب خواهیم خواست.

1400/01/19
11:43:24
0.0 از 5
4067
تگهای خبر: آموزش , بودجه , پیگیری , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
لینک دوستان مجلس ایران دات كام