مجلس ایران دات كام
یوسفی:

فراكسیون نیروهای انقلاب اسلامی در سال جدید ورود جدی تری به مسائل خواهد داشت

فراكسیون نیروهای انقلاب اسلامی در سال جدید ورود جدی تری به مسائل خواهد داشت

به گزارش مجلس ایران دات کام سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی تصریح کرد که فراکسیون در سال جدید ورود جدی تری به تصمیم سازی ها داشته و زمان بندی منسجم تری را در موضوعات دنبال می کند.


مجتبی یوسفی در گفتگو با ایسنا ضمن تشریح جلسه امروز فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی بیان نمود: در جلسه امروز فراکسیون ابتدا اقدامات سال قبل فراکسیون مورد بررسی و صدمه شناسی قرار گرفت. بر مبنای جمع بندی صورت گرفته مقرر شد فراکسیون در سال جدید در بحث تصمیم سازی ها فعال تر عمل کند و زمان بندی منسجم تری را در موضوعات داشته باشد.
ایشان در ادامه اظهار نمود: از طرفی در جلسه امروز فراکسیون سند استراتژیک ۲۵ ساله بین ایران و چین به بحث گذاشته شد. تضارب آرا در مورد این مورد زیاد است چون که کسی دقیق نمی داند متن تفاهم نامه چیست. فلذا مقرر شد از کارشناسان این حوزه دعوت شود تا در جلسه هفته آتی فراکسیون حضور یافته و توضیحاتی ارائه نمایند.
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از دیگر مواردی که در جلسه امروز به بحث گذاشته شد، بررسی اقداماتی بود که باید در جهت تحقق شعار سال یعنی «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» انجام گیرد. رئیس مجلس هم در این خصوص تاکید کرد که مشکل قانونی در این حوزه نداریم و صرفاً مشکل پشتیبانی و اجرای قوانین را داریم که باید با مانع زدایی ها از تولید حمایت کرد.
منبع:

1400/01/15
23:49:45
0.0 از 5
3502
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام