مجلس ایران دات كام
در گزارش مجلس ایران دات كام تأكید شد؛

تقسیط مالیات و تنفس بانك ها از مولفه های مانع زدایی در تولید است

تقسیط مالیات و تنفس بانك ها از مولفه های مانع زدایی در تولید است

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم رشت و خمام در مجلس ضمن اشاره به تاکید رهبری در خصوص پشتیبانی از تولید، اظهار داشت: تقسیط مالیات و تنفس بانک ها می تواند از مؤلفه های رفع موانع تولید باشد.محمدرضا احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۰ به سال تولید، پشتیبانی ها و موانع زدایی ها، اظهار نمود: نامگذاری سال جاری بسیار هوشمندانه بود چون که تولید علاوه بر اتکا به توانمندی ها، تحریم ها را هم خنثی خواهد نمود.
وی با اشاره به اینکه نه گفتن به نظام سلطه در رأس آن آمریکایی ها و داشتن اقتصادی قوی نیازمند تولید است، اظهار داشت: دستیابی به پیشرفت اقتصادی با برخورداری از برنامه مدون و همینطور برخورداری از نیروی انسانی متعهد، کارآمد و دارای عزم راسخ محقق می شود.
نماینده مردم رشت و خمام در مجلس با تکیه بر ضرورت داشتن برنامه مدون مبتنی بر بی اثر کردن تحریم ها، افزود: تأکیدات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب بوده و همه مسؤلان و کارگزاران نظام باید در جهت حمایت و تقویت تولید داخلی در زمینه های مختلف پیگیری و در رفع موانع تلاش مضاعف کنند.
وی ضمن اشاره به تاکید رهبری برای پشتیبانی از تولید، خاطرنشان کرد: بروکراسی های اداری تولیدکنندگان را گرفتار مشکل کرده بنابراین با حذف آنها و همینطور تسهیل شرایط برای تولید کنندگان با همراهی دولت انقلابی، پشتیبانی از تولید در عمل انجام می شود.
احمدی با اشاره به اینکه پیشگیری از واردات جنس های دارای تولید داخل از مقوله های پشتیبانی از تولید کنندگان است، اظهار داشت: موانع بانکی هم یکی از موضوع هایی است که تولیدکنندگان را با مشکلات مواجه کرده که باید این مورد هم مورد توجه قرار بگیرد.
نماینده رشت و خمام در مجلس ضمن اشاره به سفرهای استانی رئیس قوه قضائیه و بعضی از اقدامات ایشان در خصوص تعطیل نشدن برخی کارخانه ها و تولیدی ها، بیان نمود: تقسیط مالیات و تنفس بانک ها می تواند از مؤلفه های رفع موانع تولید باشد.
وی با تاکید بر ضرورت داشتن اقتصادی قوی در جهت اقتدار کشور، اضافه کرد: مجلس یازدهم هم برای پشتیبانی از تولید کنندگان و رفع موانع تلاش می کند تا مردم اثر پشتیبانی از تولیدکنندگان را روی سفره های خود ببینند.


منبع:

1400/01/05
16:38:50
0.0 از 5
4112
تگهای خبر: اقتصاد , پیگیری , دولت , رهبری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲