مجلس ایران دات كام

مطالبات ضد كرونایی نماینده چابهار برای سفرهای نوروزی

مطالبات ضد كرونایی نماینده چابهار برای سفرهای نوروزی

نماینده مردم چابهار در مجلس ضمن ابراز نگرانی در مورد سفرهای نورورزی به مناطق چابهار، کنارک و قصرقند از مسؤلان خواست تا اقداماتی در مورد برقراری سازوکار منع عبور و مرور ترتیب دهند.


معین الدین سعیدی در گفتگو با ایسنا نسبت به عدم برقراری ساز و کار منع عبور و مرور در چابهار انتقاد نمود و اظهار داشت: هنوز این نگرانی وجود دارد که در نوروز انتشار کرونا در شهرهای چابهار و کنار و قصرقند که مناطق توریستی هستند، بیشتر شود.
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس ضمن اشاره به قوی تر شدن ویروس جدید کرونا انگلیسی و شیوع خطرناک تر آن اظهار داشت: مردم حوزه انتخابیه ام به شدت نسبت به سفرهایی که شروع شده است، نگران هستند. علت این اتفاق بی تدبیری مسئولین است. بازارهای شهر ما باز است. ترددهای بین شهری ممنوع نیست و ما منتظر آغاز پیک سنگین کرونا در این مناطق هستیم.
این عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در انتها ضمن درخواست از مردم ایران به خاطر لغو سفرهای نوروزی از مسؤلان اجرایی خواست تا اقداماتی در مورد برقراری سازوکار منع عبور و مرور، پایش و تب سنجی در ورودی شهر و عرضه خدمات خاص درمانی و بهداشتی در فروردین ۱۴۰۰ انجام دهند.
منبع:

1399/12/27
11:21:49
0.0 از 5
4169
تگهای خبر: خدمات , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳