مجلس ایران دات كام
نماینده مردم كوهدشت و رومشگان در مجلس مطرح كرد:

سیل فروردین ۹۸ اثبات كننده ضرورت راه اندازی سد معشوره

سیل فروردین ۹۸ اثبات كننده ضرورت راه اندازی سد معشوره

به گزارش مجلس ایران دات کام لرستان نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس اظهار داشت: سیل فرودوین 98 ثابت کرد تمام استدلال های وزارت نیرو در خصوص عدم نیاز به راه اندازی سد معشوره بر باد رفته است.


حجت الاسلام محمدرضا مبلغی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: شهرستان های کوهدشت و رومشگان یکی از کمبودهایی که دارد در حوزه مخابرات است.
وی افزود: در قسمتی از خدماتی که باید به مردم ارائه شود اوّلیات را نداریم، گاهی در شهر با کمبود یا قطعی آب مواجه می شویم که الان در حال کار هستیم.
مبلغی با اشاره به این که در حوزه مخابرات در نقاط مختلف و مختلفی از شهرستان های کوهدشت و رومشگان اصلاً آنتن مخابراتی وجود ندارد و مردم بی بهره هستند، عنوان کرد: حالا در روزگاری هستیم که خبرها آنلاین و فوری است و هرگونه رشدی را با فضای مجازی داریم، شدیداً نیاز به این ارتباطات وجود دارد.
نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: انسان موجودی است که باید حتما با هم نوعان و نزدیکان خود ارتباط داشته باشد بااینکه در مکان های دوری نسبت به هم باشند.
وی افزود: نقش مخابرات و ارتباطات از جهت، امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و آموزشی غیر قابل انکار است و ما در قسمتی از شهرستان های خودمان از این خدمات و نقش ها کاملاً بی بهره هستیم.
مبلغی اضافه کرد: ضرورت دارد برای ایجاد رفاه اولیه برای همشهریان خودمان تلاش نماییم، یکی از کوشش های همه ما این است که این امکانات را فراهم و برای حل این مشکلات باید از امکانات کشوری بهره مند شویم.
نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: متأسفانه ما در استان بیشتر نگاهمان به بودجه های استانی است، یکی از علل عقب افتادن ما از دیگر استانها نیز همین بوده که ما کمتر به بودجه ها و امکانات ملی توجه کردیم، اصلاً دنبال آن نرفته و مطالبه نکردیم.
وی ادامه داد: در همه قسمت ها باید نگاهمان به اعتبارات ملی باشد، تلاش بنده بعنوان یکی از نمایندگان لرستان و خصوصاً برای کوهدشت و رومشگان استفاده از امکانات ملی است.
مبلغی اشاره کرد: در سال ۹۸ بعداز سیل هیچکس خبری از پلدختر نداشت، مانند جزیره ای جدا از جهان، ما در آن سیل تلفات جانی نداشتیم فقط مالی بود که از کم کاری خودمان است، این سیل ثابت کرد تمام استدلال های وزارت نیرو در خصوص عدم نیاز به راه اندازی سد معشوره بر باد رفته است.
نماینده مردم کوهدشت و رومشگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: باید تلاش نماییم مخابرات که یکی از حوزه های مهمست خدمت را به مردم داشته باشد، ما در اینجا برای مردم کوهدشت و رومشگان روی اوّلیات زندگی حرف می زنیم، ما آب هم برای خوردن نداریم، تعدادی از مناطق اصلاً آنتن ندارد.
وی تاکید کرد: خدمت رسانی به مردم نیز نوعی عبادت است که باید به آن توجه داشت.
منبع:

1399/12/25
22:46:06
0.0 از 5
4055
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , بودجه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
لینک دوستان مجلس ایران دات كام