مجلس ایران دات كام
نماینده مردم آمل:

به شمال سفر نكنید

به شمال سفر نكنید

به گزارش مجلس ایران دات کام نماینده مردم آمل در مجلس با تکیه بر ضرورت رعایت پروتکل ها و فاصله گذاری ها در روزهای تعطیلات نوروز اظهار داشت: موهبت الهی و جاذبه های شمال کشور ماندگار است، فعلا به علت شرایط کرونایی کشور از سفر به مازندران پرهیز نماییم.


رضا حاجی پور در گفت و گو با ایسنا، با تکیه بر ضرورت پرهیز از سفر به شمال کشور در روزهای نوروز اظهار داشت: ویروس منحوس کرونا فعلا ما را رها نخواهد کرد، تنها راه فرار از آن رعایت پروتکلهای سفارش شده از جانب ستاد ملی مبارزه با کرونا است که از جانب مقام معظم رهبری هم بر رعایت آن تاکید گردیده است.
وی افزود: همه باید تلاش نماییم تا با رعایت فاصله گذاری ها از شیوع این ویروس بکاهیم، یعنی بگونه ای نباشد که با بی توجهی به فاصله گذاری ها باعث این باشیم که شیوع این ویروس در بین افراد در کشور افزایش پیدا کند.
نماینده مردم آمل در مجلس ضمن اشاره به نزدیکی تعطیلات عید نوروز بیان نمود: جاذبه های مازندران همچون دریا، جنگل و دشت سبب شده همه برای سفر به این استان در روزهای عید علاقه مند باشند، این موهبت الهی همیشه ماندگار است، بر همین مبنا باید تلاش نماییم فعلا با پرهیز کردن از سفر به این استان دست به دست هم بدهیم تا هرچه سریع تر از شر این ویروس رهایی یابیم.
این عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در انتها افزود: فعلا باید سفرها و دورهمی ها را کاهش دهیم و به رعایت فاصله گذاری ها دقت کنیم، ما امروز همه شاهد زحمات کادر بهداشت و درمان هستیم، باید به فکر آنها هم باشیم، بعنوان یک خدمتگزار از هموطنان خوب ایران اسلامی می خواهم که سال جاری عید هم صبر و استقامت داشته باشند و به سفر نروند، باید در خانه ها بمانیم تا بتوانیم این ویروس سرکش را مهار نماییم.
منبع:

1399/12/22
13:08:48
0.0 از 5
4239
تگهای خبر: آموزش , رهبری , مجلس , نماینده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱