مجلس ایران دات كام

احتمال رفع فیلتر تلگرام

احتمال رفع فیلتر تلگرام

به گزارش مجلس ایران دات كام رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها با اشاره به اینكه هم اكنون فقط دو فرایند دریافت و تجمیع رأی الكترونیكی نیست، اظهار داشت: وزارت كشور زیرساخت های لازم برای برگزاری تمام فرآیندهای انتخابات به صورت الكترونیكی را فراهم نموده است.


به گزارش مجلس ایران دات كام به نقل از ایسنا محمد جواد كولیوند درباب آخرین تصمیم ها برای برگزاری الكترونیكی انتخابات اظهار داشت: این مساله باید توسط شورای نگهبان تأیید شود، الان تمام پروسه انتخابات به جز ستاندن و تجمیع رأی الكترونیكی است.
كولیوند اضافه كرد: وزارت كشور در این خصوص با شورای نگهبان ارتباط گرفته و منتظر نتیجه نهایی هستیم.
وی اشاره كرد: سخت افزار و نرم افزارهای لازم برای الكترونیكی شدن كامل انتخابات آماده شده و وزارت كشور با بخش آی تی شورای نگهبان هم مراوداتی داشته است، امیدواریم دو سوژه ستاندن و تجمیع رأی هم نهایی و تمام پروسه الكترونیكی شود.
این نماینده مجلس در پاسخ به اینكه در صورت الكترونیكی شدن ستاندن رأی، مشكل افرادی كه هنوز كارت ملی هوشمند خودرا با وجود ثبت نام دریافت نكرده اند، چگونه حل خواهد شد هم اعلام نمود: برای رأی دادن به صورت الكترونیكی شماره ملی مهم می باشد ولی پیگیری هایی درباب كارت ملی هوشمند انجام داده ایم و با ثبت احوال هم جلسه داشتیم و از محدودیت های آنان باخبر شدیم و در حال پیگیری برای رفع مشكل هستیم.
رئیس كمیسیون امور داخلی كشور و شوراها درباب احتمال رفع فیلتر تلگرام با عنایت به اتفاقات اخیر در ارتباط با این پیامرسان هم اظهار داشت: فعلاً این احتمال وجود ندارد، بحثی هم درباب تلگرام مطرح نشده و مسدود است و فعلاً كاری نمی توان كرد.
 

1398/07/29
14:04:27
5.0 از 5
10890
این مطلب را می پسندید؟
(3)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱