مجلس ایران دات كام
حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال

حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال

درباره حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال

کاندیداهای حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال

تالش یا طوالش از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. جمعیت شهرستان تالش ۲۰۰۶۴۹ نفر است (سال ۱۳۹۵) که دومین شهرستان پرجمعیت استان گیلان پس از رشت است و مرکز آن شهر هشتپر با جمعیت بیش از ۵۴٬۱۷۸ نفر است. خاویار دریای خزر شهرت جهانی دارد و شهرستان تالش رتبه نخست تولید ماهیان خاویار در کشور را دارا است و بخش قابل توجهی از محصولات آن به خارج از کشور صادر می شود.
شهرستان رضوانشهر یکی از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. مرکز این شهرستان شهر رضوانشهر است. جمعیت شهرستان رضوانشهر بر پایهٔ آمار سال ۱۳۸۵، نزدیک به ۷۰ هزار نفر برآورد می گردد که با این احتساب ۶/۲ درصد کل جمعیت استان گیلان را دارا می باشد.
ماسال از شهرستان های استان گیلان در شمال ایران است. جمعیت این شهرستان ۴۸٬۹۲۹ نفر بوده (سال ۱۳۸۵) و مرکز آن شهر ماسال می باشد. این شهرستان دربرگیرنده دو شهر به نام های ماسال و شاندرمن است.
حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال استفاده کنند.حوزه طوالش، رضوانشهر و ماسال دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات طوالش، رضوانشهر و ماسال در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای طوالش، رضوانشهر و ماسال داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی طوالش، رضوانشهر و ماسال را در تایید صلاحیت طوالش، رضوانشهر و ماسال مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های طوالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس

نظرات مردم طوالش، رضوانشهر و ماسال

مردم شریف حوزه انتخابیه طوالش، رضوانشهر و ماسال، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد طوالش، رضوانشهر و ماسال و انتظارات خود از کاندیداهای طوالش، رضوانشهر و ماسال بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.