مجلس ایران دات كام
حوزه تفت و میبد

حوزه انتخابیه تفت و میبد

درباره حوزه انتخابیه تفت و میبد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه تفت و میبد

کاندیداهای حوزه تفت و میبد

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه تفت و میبد

شهرستان تفت در جنوب غربی استان یزد واقع شده و مرکز آن شهر تفت است. به دلیل قرار گرفتن در دامنه های شیرکوه از آب و هوایی خنک نسبت به دیگر شهرستان های استان برخوردار است. ده بالا و طزرجان و نیر و سخوید از معروفترین روستاهای شهرستان تفت هستند که به دلیل دارا بودن آب و هوای خنک کوهستانی تفرجگاه مردم استان یزد در فصل تابستان می باشند.
شهرستان میبد یکی از شهرستان های استان یزد در مرکز ایران است. شهر میبد مرکز این شهرستان است. این شهرستان در حدود ۷۰۰۰ سال قدمت دارد و در جمع قدیمی ترین شهرهای دنیا قرار دارد. مهمترین بنای تاریخی این شهر با بیش از ۷۰۰۰ سال قدمت نارین قلعه می باشد. میبد در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۷ به عنوان شهر جهانی زیلو انتخاب شد و از میبد به عنوان شهر جهانی زیلو یاد خواهد شد.
حوزه تفت و میبد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه تفت و میبد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه تفت و میبد استفاده کنند.حوزه تفت و میبد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات تفت و میبد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای تفت و میبد داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی تفت و میبد را در تایید صلاحیت تفت و میبد مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های تفت و میبد در مجلس

نظرات مردم تفت و میبد

مردم شریف حوزه انتخابیه تفت و میبد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد تفت و میبد و انتظارات خود از کاندیداهای تفت و میبد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
موذن:

در شهرستان میبد وجود خیابان های مهندسی نشده و پر از دست انداز از مشکلات بسیار مهم است که علیرغم وعده های مسئولین هم چنان مردم میبد با ان دست وپنجه نرم می کنند