مجلس ایران دات كام
حوزه صومعه سرا

حوزه انتخابیه صومعه سرا

درباره حوزه انتخابیه صومعه سرا

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه صومعه سرا

کاندیداهای حوزه صومعه سرا

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه صومعه سرا

شهرستان صومعه سرا (به گیلکی: سۊماسرا) یکی از شهرستان های غرب استان گیلان می باشد. مردم شهرستان صومعه سرا گیلک هستند و به زبان گیلکی با لهجه صومعه سرایی سخن می گویند. صومعه سرا شهر جدیدی است و به همین علت اکثر ساختمان های آن نوساز هستند. فعالیت های اقتصادی شهر عمدتاً بر مبادله محصولات کشاورزی روستای اطراف متکی است در محل مناره بازار نزدیک سلجوقیان بر جای مانده است این مناره حدود ۲۰ متر ارتفاع دارد. در اطراف صومعه سرا پل ها و امامزاده ها و آثار زیادی وجود دارد که بسیاری از آن ها دارای ارزش تاریخی هستند.
حوزه صومعه سرا یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه صومعه سرا پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه صومعه سرا استفاده کنند.حوزه صومعه سرا دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات صومعه سرا در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای صومعه سرا داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی صومعه سرا را در تایید صلاحیت صومعه سرا مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های صومعه سرا در مجلس

نظرات مردم صومعه سرا

مردم شریف حوزه انتخابیه صومعه سرا، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد صومعه سرا و انتظارات خود از کاندیداهای صومعه سرا بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.