مجلس ایران دات كام
حوزه سنقر

حوزه انتخابیه سنقر

درباره حوزه انتخابیه سنقر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سنقر

کاندیداهای حوزه سنقر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سنقر

شهرستان سنقر یکی از شهرستان های استان کرمانشاه در غرب ایران است. بلندترین کوه شهرستان، کوه دالاخانی (به معنی آشیانه عقاب ها) می باشد که ارتفاع آن ۳٬۳۵۰ متر است که یکی از مناسب ترین کوه های غرب کشور برای کوهنوردی است. از آثار باستانی این شهر می توان به آرامگاه مالک اشاره کرد که با توجه به معماری آن که یک بنای آجری ۶ ضلعی است به دوره سلجوقیان مربوط می شود. شهرستان سنقر در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۸۱٬۶۶۱ نفر جمعیت داشته است.
حوزه سنقر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سنقر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سنقر استفاده کنند.حوزه سنقر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سنقر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سنقر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سنقر را در تایید صلاحیت سنقر مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های سنقر در مجلس

نظرات مردم سنقر

مردم شریف حوزه انتخابیه سنقر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سنقر و انتظارات خود از کاندیداهای سنقر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.