مجلس ایران دات كام
حوزه سنقر

حوزه انتخابیه سنقر

درباره حوزه انتخابیه سنقر

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سنقر

کاندیداهای حوزه سنقر

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سنقر

شهرستان سنقر یکی از شهرستان های استان کرمانشاه در غرب ایران است. بلندترین کوه شهرستان، کوه دالاخانی (به معنی آشیانه عقاب ها) می باشد که ارتفاع آن ۳٬۳۵۰ متر است که یکی از مناسب ترین کوه های غرب کشور برای کوهنوردی است. از آثار باستانی این شهر می توان به آرامگاه مالک اشاره کرد که با توجه به معماری آن که یک بنای آجری ۶ ضلعی است به دوره سلجوقیان مربوط می شود. شهرستان سنقر در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۸۱٬۶۶۱ نفر جمعیت داشته است.
حوزه سنقر یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سنقر پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سنقر استفاده کنند.حوزه سنقر دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سنقر در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سنقر داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سنقر را در تایید صلاحیت سنقر مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سنقر در مجلس

نظرات مردم سنقر

مردم شریف حوزه انتخابیه سنقر، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سنقر و انتظارات خود از کاندیداهای سنقر بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.