مجلس ایران دات كام
حوزه شوش

حوزه انتخابیه شوش

درباره حوزه انتخابیه شوش

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شوش

کاندیداهای حوزه شوش

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شوش که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شوش

شهرستان شوش یکی از شهرستان های شمالی استان خوزستان است. مرکز این شهرستان شهر شوش است. این شهرستان در سال ۱۳۹۵، تعداد ۲۰۵٬۷۲۰ نفر جمعیت داشته است.
حوزه شوش یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شوش پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شوش استفاده کنند.حوزه شوش دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شوش در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شوش داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شوش را در تایید صلاحیت شوش مجلس یازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 98

تازه های شوش در مجلس

نظرات مردم شوش

مردم شریف حوزه انتخابیه شوش، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شوش و انتظارات خود از کاندیداهای شوش بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.