مجلس ایران دات كام
حوزه شاهرود، میامی و بسطام

حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام

درباره حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شاهرود، میامی و بسطام

کاندیداهای حوزه شاهرود، میامی و بسطام

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه شاهرود، میامی و بسطام

شاهرود از بزرگترین شهرستان های ایران از لحاظ مساحت می باشد به طوری که دومین شهرستان بزرگ کشور ایران بعد از شهرستان طبس می باشد. شهرستان شاهرود دارای فرمانداری ویژه است و مرکز این شهرستان شهر شاهرود می باشد و در شمال شرقی کشور ایران قرار دارد.
میامی ه مرکزیت شهر میامی از ترکیب بخش مرکزی به مرکزیت شهر میامی شامل دهستان های کلاته های شرقی، میامی و فرومد و بخش کالپوش به مرکزیت روستای رضوان شامل دهستان های رضوان و نردین در تابعیت استان سمنان تشکیل شده است. بسطام شهری در شهرستان شاهرود استان سمنان در ایران است. این شهر در ۶ کیلومتری شمال شرقی شاهرود و در بخش بسطام جای دارد.
حوزه شاهرود، میامی و بسطام یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شاهرود، میامی و بسطام پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام استفاده کنند.حوزه شاهرود، میامی و بسطام دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شاهرود، میامی و بسطام در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شاهرود، میامی و بسطام داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی شاهرود، میامی و بسطام را در تایید صلاحیت شاهرود، میامی و بسطام مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های شاهرود، میامی و بسطام در مجلس

نظرات مردم شاهرود، میامی و بسطام

مردم شریف حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شاهرود، میامی و بسطام و انتظارات خود از کاندیداهای شاهرود، میامی و بسطام بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
یا علی:

یک دلار=1000تومان
نظر مردم مستضعف