مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

دکتر علی اصغر خانی

دکتر علی اصغر خانی

نام: علی

نام خانوادگی: اصغر خانی

شهرت: دکتر علی اصغر خانی

کاندیدای شاهرود، میامی و بسطام انتخابات مجلس شورای اسلامی

کاندیدای حوزه انتخابیه شاهرود، میامی و بسطام

بیوگرافی (زندگینامه) دکتر علی اصغر خانی:

علی اصغر خانی با بیش از ۳۰ سال سابقه مدیریتی و فرماندهی دفاع مقدس از زمره شهرداران مردمی و موفق مناطق تهران بوده و بین مناطق ۲۲گانه شهر تهران در سالهای ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ به عنوان شهردار نمونه برگزیده شده است. 

او به عنوان یکی از فرماندهان افتخار آفرین دوران حماسه ساز هشت سال دفاع مقدس، کوله باری از شایستگی های مدیریت اثربخش را برای خدمت به مردم در مدیریت شهری بکار گرفت.

و با روحیه ای جهادی، تحولی درخشان را در ارتقای سطح کیفیت زندگی و توسعه پایدار شهری در منطقه ۱۱ رقم زد. او همچنین پژوهشگر و تحلیلگر مسائل استراتژیک سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و دارای دکترای افتخاری و مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت و مدرس دانشگاه است. وی که خود از زمره خانواده معزز و معظم شهداست، از روزهای آغازین جنگ تحمیلی به مدت ۹۲ ماه در جبهه حضور داشت و به افتخار جانبازی نائل آمد و مدال افتخار و ایثار عملیات های فتح المبین، بیت المقدس، رمضان، والفجر ۳ ، ولفجر ۴ ، والفجر  ۸، خیبر ، بدر ، کربلای ۴، کربلای ۵ ، نصر ۸ ، ماهوت ، مرصاد و غیره را بر سینه دارد.

خانی از مدیران تحول گرا و خوش فکری است که از دیگر مسؤولیت های مدیریتی وی می توان به رئیس و عضو شورای سیاست گذاری جامعه ایمن، رئیس هیات مدیره سازمان نوسازی و رئیس ستاد بحران منطقه ۱۱ اشاره کرد. او همچنین قائم مقام فرمانده لشکر۲۷ محمد رسول ا… (ص) تهران، جانشین فرمانده سپاه تهران و فرمانده قرارگاه سازندگی استانهای سمنان و چهارمحال و بختیاری بوده است و فرماندهی تیپهای ۱۲ قائم آل محمد (عج) و قمر بنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری و فرماندهی ارشد سپاه استان سمنان را در کارنامه خود دارد. خانی  مدرس دانشگاه و نویسنده مقالاتی تحلیلی در حوزه مدیریت استراتژیک و سیاست بین الملل است.

سوابق اجرائی و مدیریتی دکتر علی اصغر خانی

شهردار منطقه 11 تهران

افتخارات دکتر علی اصغر خانی

برنامه های دکتر علی اصغر خانی پس از انتخاب شدن

معرفی شاهرود، میامی و بسطام و فرصتها و تهدیدهای آن

جاذبه های فرهنگی و توریستی شاهرود، میامی و بسطام