مجلس ایران دات كام
حوزه شهریار و قدس وملارد

حوزه انتخابیه شهریار و قدس وملارد

درباره حوزه انتخابیه شهریار و قدس وملارد

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه شهریار و قدس وملارد

کاندیداهای احتمالی حوزه شهریار و قدس وملارد

حوزه شهریار و قدس وملارد

شهریار واقع در غرب استان تهران، مرکز آن شهریار که قبلاً علیشاه عوض گفته می شد. این شهرستان با جمعیتی بالغ بر ۷۴۴٬۲۱۰ نفر دوازدهمین شهرستان پرجمعیت ایران محسوب می شود.
قدس در غرب شهر تهران و همسایگی استان البرز قرار دارد.
ملارد از بخش مرکزی، بخش صفادشت، منطقهٔ مارلیک و سرآسیاب تشکیل شده است. مرکز این شهرستان شهر ملارد می باشد.
حوزه شهریار و قدس وملارد یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه شهریار و قدس وملارد پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه شهریار و قدس وملارد استفاده کنند.حوزه شهریار و قدس وملارد دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات شهریار و قدس وملارد در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای شهریار و قدس وملارد داشته باشد.

تازه های شهریار و قدس وملارد در مجلس

نظرات مردم شهریار و قدس وملارد

مردم شریف حوزه انتخابیه شهریار و قدس وملارد، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد شهریار و قدس وملارد و انتظارات خود از کاندیداهای شهریار و قدس وملارد بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.