مجلس ایران دات كام
صفحه عمومی کاندیدا

دکترسیدعظیم جولازاده حسینی

دکترسیدعظیم جولازاده حسینی

نام: سیدعبدالعظیم

نام خانوادگی: جولازاده حسینی

شهرت: دکترسیدعظیم جولازاده حسینی

کاندیدای شهریار و قدس وملارد انتخابات مجلس شورای اسلامی

170 نفر

کاندیدای حوزه انتخابیه شهریار و قدس وملارد

بیوگرافی (زندگینامه) دکترسیدعظیم جولازاده حسینی:

زندگینامه سیدعبدالعظیم جولازاده حسینی

  سیدعبدالعظیم جولازاده حسینی در خانواده­اي مذهبي و متدین و در عین حال متوسط در18 اسفند سال 1365چشم به جهان گشود او دست پرورده پدری تلاشگر ومادری مومنه است ، از ابتداي كودكي شور و اشتیاق زیادی به ادامه دادن در راه عموی شهیدش سیدمهدی جولازاده داشت که از همان زمان همراه با پدر كه فردی مذهبي است در مجالس ديني با حُب اهل بيت ( عليهما السلام ) بزرگ شد. در دوران نوجوانی علاوه بر تحصيل در مقطع راهنمايي سالهای 1379 تا 1381 به فعاليتهاي فرهنگي و اجتماعي در گروه طرح اسوه ، عضو فعال بسیچ و جلسات قرآن ،گروه تواشيح ، سرود ، مسابقات قرآني ، اذان و غیره درشهرستان دزفول مشغول بود. تحصیلات متوسطه را در هنرستان دارالفنون شهرستان دزفول در سالهاي 1382 تا 1384 با تداوم فعالیتهای فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی ادامه داد و در دوران تحصیل همواره قاری ممتاز ، عضو فعّال گروههای فرهنگی و هنری ، موذن ،  مداح و مسئول برگزاری نماز جماعت بود. تحصیل خود در مقطع کاردانی  را با رشته حسابداری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شوشتر از سال 1384 تا 1387 ادامه داد و در سال 1390 با ورود به دانشگاه آزاداسلامی واحد پرند در مقطع كارشناسي حسابداری همچنان به فعاليت­هاي فرهنگي عقيدتي اجتماعي خود ادامه قابل ذكر است در تمام سالهاي زندگي­ اش از 10 سالگي به بعد به عنوان مداح در كنار مداحان اهل بیت شهرستان دزفول  و از 20 سالگي به بعد به عـنوان مبلغ مذهبي در جلسات مذهبی  و مدارس و هیات مذهبی افتخار نوکری اهل بيت ( عليهما السلام ) را دارد که در سال 1387 به عنوان برگزیدگان مداحان استانها به دوره تخصصی مداحی انتخاب شدند و توانستند در این دوره مهم شرکت کنند و گواهینامه پایان دوره مداحان بسیجی کشور را کسب کنند  .

سوابق اجرائی و مدیریتی دکترسیدعظیم جولازاده حسینی

 

 حسابرس موسسه حسابرسی ابتکارنوین

حسابرس شرکت عمران سازه صبا

حسابرس موسسه حسابرسی سیاق نوین جهان

حسابرس موسسه حسابرسی آئین محاسبان امین

مدیر اداری شرکت نفت و گاز جنوب مهراس

مدیر اداری هلدینگ شرکت آجر گستر امیران نما

کارمند شرکت تجارت گستر ویدا

کارمند شرکت خدمات هوایی پترواکسیر سیرینگ 

کارشناس حسابرسی دفتر کارشناس رسمی دادگستری

حسابرس موسسه حسابرسی ادیب

نماینده پنجمین دوره شورای شهر اندیشه

 

افتخارات دکترسیدعظیم جولازاده حسینی

کتاب اصول و فنون مبانی مداحی از نظر علمای شیعه و سنی

کتاب فرهنگ و فلسفه قیام امام حسین

کتاب 40 حدیث در مورد زمین کربلا

کتاب شناخت بسیج

کتاب حسابداری پیمانکاری

 

برنامه های دکترسیدعظیم جولازاده حسینی پس از انتخاب شدن

اهداف و برنامه های سید عظیم جولازاده حسینی کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی

من به عنوان یک جوان انقلابی جبهه نرفته ام ولی آمده ام به جنگ کسانی که  در کشور اسلامی عزیزمان فقط به فکر منافع شخصی خود هستند وبعد از انتخاب واینکه به مقام ومنصبی رسیدند دیگر قشر محروم وآسیب پذیر را فراموش کرده وبه دنبال جبران هزینه های تبلیغاتی خود در زمان قبل از پیروزی هستند باشد که خداوند بزرگ  یار ویاور ما بوده وبتوانیم با پشتیبانی شما مردم فهیم وبزرگوار شهرستان های شهریار ، اندیشه ، شهر قدس ، ملارد  را به  آنچه که باید باشد برسانیم 

بدون شک در کنار توانمندی های فردی و تجربه و درایت و کارآمدی که از پیش فرض های مهم خصایص یک نماینده لایق بوده تا بتواند زبان گویا ، چشم بینا ، گوش شنوا ، دستان پربار و قدمهای استوار و پولادین مردمش در خانه ملت باشد، داشتن هدف و برنامه موثر بدور از اغراق خواهد بود.

دوران نمایندگی یک ودیعه و لطف الهیست که در سایه اعتماد و حمایت مردم عزیز و مسئول نسبت به آینده خویش بدست می آید.

نماینده بودن یک ژست و قیافه و فخر فروشی و انحصار طلبی نیست.

در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، شان نمایندگی خدمت صادقانه و بی منت به دور از منفعت طلبی بوده و یک امتحان و امانت و قطعا حق الناس بزرگیست که مسئولیت سنگینی را به دوش انسان میگذارد.

خدای ناکرده ، خاموش بودن و چرت زدن در خانه ملت و بی تفاوتی در رویدادها و وظایف محوله در امر قانونگذاری و نظارت و احقاق حق مردم حوزه انتخابیه ، بهره برداری شخصی و گروهی از موقعیت و فراموش کردن مردمی که با هزار و یک امید ما را روانه مجلس می کنند ، گناهی بس عظیم و نابخشودنی خواهد بود.

تک تک کرسی های مجلس به همت رشادتها و خونهای به زمین ریخته شهدای این سرزمین در سایه مجاهدتهای امام راحل (ره) و شجاعت و هدایت دلسوزانه رهبر فرزانه انقلاب و مردم انقلابی و مومن و بیدار میهن عزیزمان بنا شده تا روز به روز شاهد عزت و آبادانی و اقتدار روز افزون کشورمان باشیم.

 

معرفی شهریار و قدس وملارد و فرصتها و تهدیدهای آن

شهرستان شهريار با وسعتي حدود 310كيلومتري يكي از شهرستان هاي غرب استان تهران محسوب شده كه از شمال با شهرستان هاي كرج و شهر قدس، از شرق با شهر تهران، از سمت جنوب با شهرستانهاي رباط كريمو اسلامشهر و از غرب با ملارد همسايه است.
اين شهرستان با ويژگي هاي آب و هوايي، دارا بودن باغات سرسبز، نزديكي به كلان شهر تهران، مسير ارتباطي مناسب، آثار فرهنگي و تاريخي متعدد و مناطق بكر و تاريخي ( آتشكده تخت رستم، برج مقبره بابا محمود، قلعه دهشاد، پل هاي بادامك وبرخي امامزاده ها) مي تواند مكان بكر براي گردشگري نوروزي به حساب آيد.
كوه تخت رستم با ارتفاع 1318 متر در كنار ارتفاعات غربي شهر و در روستاي فجر قرار دارد كه اين كوه با شكل مخروطي خود و بارزترين ويژگي هاي طبيعي و باستاني در استان محسوب مي شود كه در دامنه آن بقاياي آتشكده ساساني را مي توان ديد.
همچنين يكي ديگر از بناهاي تاريخي شهريار را مي توان قلعه دهشاد نام برد كه شايد تنها قلعه روستايي استان تهران بوده كه كماكان سكونت در آن ادامه دارد، اين بناي تاريخي در روستاي دهشاد، با وسعتي 13هزار و 800متري در قسمت جنوب شهريار است.
همچنين از ديگر بناهاي اين شهر پلهاي دوران قاجاري بادامك، آبرسان بادامك و آبرسان ورامينك اشاره كرد كه اين جاذبه هاي گردشگري در مسير جاده سعيد آباد- شهريار، غرب روستاي بادامك و در روستاي ورامينك قرار گرفته اند.
شهرستان شهريار نيز داراي تپه هاي قديمي و تاريخي جوقين(مردم محلي قلعه يزدگرد سوم)، قره تپه و تپه فردوس است كه قدمت آنها مربوط به دوره ساساني، دوره پيش از تاريخ و سلجوقيه نسبت داده مي شود كه در محدوده بافت مركزي شهر، شرق شهريار و در شهر فردوسيه شهرستان جاي گرفته است.
اگر بخواهيم به ديگر بناهاي شاخص گردشگري شهريار اشاره اي كنيم بقعه متبرك خاتون(س) در روستاي ويره، برج مقبره باباب محمود در محله قصطانك در جنوب غربي شهرستان، امامزاده هاي اسماعيل(ع) در بافت داخلي شهر، امامزاده محسن و جعفر (ع) در روستاي خاوه، امامزاده قاسم(ع) در وحيديه، حمام قديمي يوسف آباد صيرفي در مركز شهر و چندين بناي قديمي و ارزشمند اين منطقه را نام برد كه در تعطيلات نوروزي مي تواند محيط هايي براي تفريح و زيارت مسافران باشد.
شهرستان شهريار داراي 20جاذبه تاريخي و طبيعي است.

جاذبه های فرهنگی و توریستی شهریار و قدس وملارد

تخت رستم

اثر باستانی تخت رستم یکی از آتشکده های مهم منطقه در دوران ساسانی بوده که در دهستان جوقین و در حدود ۲۰ کیلومتری غرب شهریار واقع است.

 

تپه جوقین

تپه جوقین از جمله آثار باستانی دوران ساسانی در شهریار است که علاوه بر اینکه یکی از کهن ترین آثار باستانی منطقه به شمار می آید، یکی از ناشناخته ترین آنان نیز هست، بخشی از آثار باستانی به دست آمده از آن در موزه ایران باستان نگهداری می شود، تپه جوقین یکی از مهمترین و بزرگترین بناهای خشتی منطقه است که برج و باروهای آن و مصالح و خشت های استفاده شده در آن آثار معماری پیش از اسلام را نشان می دهد.

 

 

قلعه دهشاد

قلعه دهشاد در روستایی به همین نام، در ۱۰ کیلومتری شرق شهریار و در محدوده شهر باغستان واقع است، این قلعه با قدمت بیش از ۲۰۰ ساله خود یکی از قلعه های متعدد شهرستان است، این قلعه به سبک معماری اوایل دوره قاجار ساخته شده و ابعاد آن ۱۰۰ در ۱۰۰ متر به شکل مربع است و در چهار گوشه آن برج دیدبانی قرار دارد.

 

 

تپه باستانی بالکین

تا آنجا که می دانیم تپه باستانی بالکین یکی از محوطه های بزرگ و مهم استقراری عصر آهن در شمال مرکزی و بخصوص دشت شهریار است . آگاهی های اندک ما از محوطه های استقراری عصر آهن و دانسته های مختصر ما از گورستانهای این دوران تصویری بسیار کلی و ناقص از جنبه های زندگی آن مردمان در اختیار ما قرار داده است . محوطه بالکین با وسعتی بیش از ۱۰ هکتار یکی از محوطه های مهم استقراری عصر آهن به شمار می رود . مطالعه مقدماتی یافته های سطحی بالکین ، وسعت و موقعیت قرار گیری آن ، محوطه را به یکی از محوطه های کلیدی مطالعات فرهنگ های عصر آهن در منطقه مبدل کرده است . سفال های به دست آمده از بالکین نشان از استقرار فرهنگ عصر آهن ۱ ، ۲ و ۳ در محوطه است .

 

 

امامزاده عبدالله (ع) صباشهر

از نوادگان موسی بن جعفر (علیه السلام) می باشد. آستان امامزاده عبدالله (علیه السلام) در شهريار، صباشهر، مسير جاده رباط كريم به شهريار واقع شده است. بنای ساختمان بقعه قديمي و فاقد گلدسته و ديوارهاي آجري و همچنين گنبد آجري رنگ آميزي شده است، نماي داخلي آن سفيدكاري و فاقد تزیینات است. داراي ضريحي چوبي است و اطراف بقعه نیز به صورت چهارديواري است. بنا داراي الحاقات جانبي شامل مسجد، دفتر هيات امناء و آبدارخانه است و قبرستاني در بخشي از محوطه وجود دارد.

 

 

امامزاده یحیی (ع) ـ بکه

آستان امامزاده یحیی (علیه السلام) در شهرستان شهريار بخش مرکزی، شهر شهريار، جاده شهريار ـ رباط كريم، دهستان جوقین، روستای بكه واقع شده است. ساختمان بقعه بسيار قديمي و ديوارهاي آن آجري و داراي گنبدي از خشت و گل است.

 

 

امامزاده جعفر بن محسن (ع)

آستان امامزاده جعفر بن محسن (علیه السلام) در شهرستان شهريار، شهر شهريار، روستای خاوه، جاده کهنز واقع شده است. بنای ساختمان بقعه شامل بنايي قديمي است كه جزو آثار باستاني مي باشد. دیوارهای بقعه با آجرنما پوشیده شده، گنبد آن از خشت و گل ساخته شده و فاقد گلدسته، ضریح و دیگر الحاقات است. این بقعه در سالهای اخیر بازسازی گردیده است. طرح جامع بقعه مزبور آماده شده و در آینده نزدیک به مورد اجرا گذاشته خواهد شد.

 

 

امامزاده هادی کرشنه

بقعه اين امامزاده در روستای کرشته در شمال شهريار واقع شده است . گفته می شود آن حضرت از نوادگان امام حسن مجتبی (ع) است. اين بقعه قديمی در مساحتی حدود ۱۰۰۰ متر مربع قرارگرفته و دارای زيربنايی حدود ۱۰۰ متر مربع است .گنبدی از خشت و گل بر فراز بقعه قرار دارد . نمای داخل بقعه گچکاری و نقاشی شده و ضريحی چوبی بر روی مرقد قرار دارد .برای اين بقعه مشغول ساختن ضريح جديدی هستند.

 

 

قره تپه شهریار

از لحاظ باستان شناسی شهریار را عمدتا با محوطه معروف قره تپه می شناسند. این تپه در سال ۱۹۵۶ توسط برتون بروان از موزه لندن مورد مطالعه و اقدام به حفر گمانه های آزمایشی نموده و در سال ۱۹۷۹نتیجه آن را به چاپ رسانید . در حفر گمانه ها تعدادی ابزار سنگی ، تیغه های فلینت ، مهره سرودک و تعدادی ظروف منقوش سفالی را ضمن کاوش بدست آورد ولی در بررسی های همه جانبه و مطالعه سفالهای سطح تپه قدمت این تپه به هزاره های چهارم و پنجم پیش از میلاد می رسد.

 

 

مقبره بابا محمود

برج مقبره بابا محمود یکی از مقابر منحصر به فرد استان تهران است که در بخش مرکزی شهریار، محله قصطانک شهر وحیدیه قراردارد. برج مقبره بابامحمود بنائی است که یکپارچه از خشتهائی به ابعاد ۲۶*۲۶*۶ برآمده و شکل هندسی آن استوانة مایل به مخروطی است که قطر خارجی قاعده آن ۵/۱۰متر است و هرچه بالاتر میرود از قطر آن کاسته میشود. بنا فاقد پوشش است، و پیدا نیست از چه تاریخی پوشش آن فرو ریخته. بنای مدور برج مقبره با ارتفاع بیش از ۱۵ متر از سطح زمین با مصالح خشت و گل ساخته شده است . در داخل بنا محرابی به سمت قبله ساخته شده که از سطح زمین حدود ۵/۱ متر ارتفاع دارد . این بنادر دورۀ سلجوقی ساخته شده است .

 

 

 

امامزاده بی بی سکینه

امامزاده بی بی سکینه دختر گرامی امام موسی کاظم (ع) و خواهر بزرگوار امام رضا (ع) می باشد که در ۴۰ کیلوتری غرب شهریار در کنار جاده ترانزیتی ملارد- اشتهارد و در دهستانی به نام بی بی سکینه واقع است. این امامزاده با توجه به کرامات فراوانش و صفا و معنویتی که در آن موج میزند از گذشته های دور مورد توجه مردم بوده و از آن در کتب قدیمی نام برده شده است. همکنون هرساله پذیرای بیش از یک میلیون نفر زائر از سراسر کشور است. ساختمان اصلی بقعه با نمای خارجی سنگ، فضای داخلی به طور کامل آینه کاری بوده و بسیار اعجاب بر انگیز است. ضریح آن نقره ای و طلا کوب بوده و گنبد کاشی و دو گلدسته دارد. زایر سرایی با ۱۵ اتاق در کنار این امامزاده وجود دارد که با توجه به زایران زیاد امامزاده به هیچ وجه کافی نمی باشد و توجه بیشتر مسولین را می طلبد.