مجلس ایران دات كام
حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

درباره حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

کاندیداهای حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

ساوجبلاغ یکی از شهرستان های استان البرز است که جمعیت آن طبق آمارگیری جامع سال ۱۳۹۵ «۲۵۹٬۹۷۳» نفر بوده و مرکز آن شهر هشتگرد است.
طالقان به مرکزیت شهرک، یکی از شهرستان های استان البرز ایران است. شهرستان طالقان از شمال با مازندران و الموت، و از جنوب با ساوجبلاغ و فشگلدره همسایه است.
حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان استفاده کنند.حوزه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان را در تایید صلاحیت ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان در مجلس

نظرات مردم ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان

مردم شریف حوزه انتخابیه ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان و انتظارات خود از کاندیداهای ساوجبلاغ و نظر آباد و طالقان بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.