مجلس ایران دات كام
حوزه ساوه و زرندیه

حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه

درباره حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه ساوه و زرندیه

کاندیداهای احتمالی حوزه ساوه و زرندیه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه ساوه و زرندیه

ساوه یکی از شهرستان های استان مرکزی ایران است که مرکز آن شهر ساوه است. این شهرستان از دو بخش به نام های مرکزی و نوبران تشکیل شده است. از محصولات کشاورزی ساوه می توان به انار و طالبی اشاره نمود.
شهرستان زرندیه از توابع استان مرکزی با مرکزیت شهر مامونیه دومین شهرستان بزرگ استان مرکزی از نظر وسعت است. شهرستان زرندیه با وسعت ۴۱۵۰ کیلومتر مربع، بعد از شهرستان ساوه دومین شهرستان استان مرکزی از نظر وسعت می باشد.
حوزه ساوه و زرندیه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه ساوه و زرندیه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه استفاده کنند.حوزه ساوه و زرندیه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات ساوه و زرندیه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای ساوه و زرندیه داشته باشد.

تازه های ساوه و زرندیه در مجلس

نظرات مردم ساوه و زرندیه

مردم شریف حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد ساوه و زرندیه و انتظارات خود از کاندیداهای ساوه و زرندیه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.