مجلس ایران دات كام
حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران

حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران

درباره حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران

تعداد کرسی: دو کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران

کاندیداهای حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران

شهرستان سنندج یکی از شهرستان های استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر سنندج است. این شهرستان در مرکز استان قرار گرفته و به غیر از شهرستان های سقز، بیجار و بانه، با بقیه شهرستان های استان مرز مشترک دارد.
دیواندره یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است که در شمال این استان قرار گرفته است. مرکز این شهرستان شهر دیواندره است.
شهرستان کامیاران از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است که در ۶۵ کیلومتری جنوب سنندج و نزدیک به کرمانشاه واقع شده است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال۱۳۹۵، برابر با ۱۱۲۳۲۴نفر بوده است.
حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران استفاده کنند.حوزه سنندج، دیواندره و کامیاران دارای دو کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سنندج، دیواندره و کامیاران در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سنندج، دیواندره و کامیاران داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سنندج، دیواندره و کامیاران را در تایید صلاحیت سنندج، دیواندره و کامیاران مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس

نظرات مردم سنندج، دیواندره و کامیاران

مردم شریف حوزه انتخابیه سنندج، دیواندره و کامیاران، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سنندج، دیواندره و کامیاران و انتظارات خود از کاندیداهای سنندج، دیواندره و کامیاران بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.