مجلس ایران دات كام
حوزه سلماس

حوزه انتخابیه سلماس

درباره حوزه انتخابیه سلماس

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سلماس

کاندیداهای حوزه سلماس

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سلماس که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سلماس

شهرستان سلماسیکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی ایران است که در قسمت شمالی این استان قرار دارد. مرکز این شهرستان شهر سلماس است. این شهرستان به دو بخش کوهسار و مرکزی تقسیم شده است. مرکز بخش کوهسار شهر کتبان و مرکز بخش مرکزی شهر سلماس است. نام این منطقه در زمان هخامنشیان زاروند یا زروند بوده و کاوش های تپه بیان تاریخچه دوران مادی سلماس را روشن می سازد.
حوزه سلماس یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سلماس پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سلماس استفاده کنند.حوزه سلماس دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سلماس در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سلماس داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سلماس را در تایید صلاحیت سلماس مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سلماس در مجلس

نظرات مردم سلماس

مردم شریف حوزه انتخابیه سلماس، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سلماس و انتظارات خود از کاندیداهای سلماس بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.