مجلس ایران دات كام
حوزه سقز و بانه

حوزه انتخابیه سقز و بانه

درباره حوزه انتخابیه سقز و بانه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سقز و بانه

کاندیداهای احتمالی حوزه سقز و بانه

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه سقز و بانه که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه سقز و بانه

شهرستان سقز یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر سقز است و صاحب دیگر شهر آن می باشد.
شهرستان بانه یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر بانه است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۵۸،۶۰ نفر بوده است.
حوزه سقز و بانه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سقز و بانه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سقز و بانه استفاده کنند.حوزه سقز و بانه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سقز و بانه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سقز و بانه داشته باشد.

تازه های سقز و بانه در مجلس

نظرات مردم سقز و بانه

مردم شریف حوزه انتخابیه سقز و بانه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سقز و بانه و انتظارات خود از کاندیداهای سقز و بانه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.