مجلس ایران دات كام
حوزه سقز و بانه

حوزه انتخابیه سقز و بانه

درباره حوزه انتخابیه سقز و بانه

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه سقز و بانه

کاندیداهای حوزه سقز و بانه

تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه سقز و بانه

شهرستان سقز یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان شهر سقز است و صاحب دیگر شهر آن می باشد.
شهرستان بانه یکی از شهرستانهای استان کردستان در غرب ایران است. مرکز این شهرستان، شهر بانه است. جمعیت این شهرستان بر طبق سرشماری سال ۱۳۹۵، برابر با ۱۵۸،۶۰ نفر بوده است.
حوزه سقز و بانه یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه سقز و بانه پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه سقز و بانه استفاده کنند.حوزه سقز و بانه دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات سقز و بانه در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای سقز و بانه داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی سقز و بانه را در تایید صلاحیت سقز و بانه مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های سقز و بانه در مجلس

نظرات مردم سقز و بانه

مردم شریف حوزه انتخابیه سقز و بانه، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد سقز و بانه و انتظارات خود از کاندیداهای سقز و بانه بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.