مجلس ایران دات كام
حوزه رزن

حوزه انتخابیه رزن

درباره حوزه انتخابیه رزن

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه رزن

کاندیداهای احتمالی حوزه رزن

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه رزن که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه رزن

شهرستان رزن یکی از شهرستان های استان همدان ایران است.شهرستان رزن در ۸۰ کیلومتری شمال همدان قرار دارد.جمعیت آن در سال ۱۳۹۵ بالغ بر ۱۱۷،۸۴۳ نفر بوده است. زبان اکثر مردم این شهرستان ترکی آذربایجانی و برخی نیز به زبان فارسی تکلم می کنند.
حوزه رزن یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه رزن پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه رزن استفاده کنند.حوزه رزن دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات رزن در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای رزن داشته باشد.

تازه های رزن در مجلس

نظرات مردم رزن

مردم شریف حوزه انتخابیه رزن، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد رزن و انتظارات خود از کاندیداهای رزن بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
محمد خدابنده لو:

با عرض سلام و خسته نباشید؛
جاده دمق تا ملابداغ که از محورهای اصلی مواصلاتی بین دو استان بزرگ همدان و زنجان میباشد و با توجه به تردد سنگین اهالی روستاهای تابعه، کامیونهای سنگین و مسافران فصلی که بسیار پر تردد محسوب میشود، و هم اکنون که من این مطلب را مینویسم و برف سنگینی در بخش سردرود نازل گشته این محور بسته شده است و هیچگاه برف روبی نمیشود وبا توجه به خرابی و عرض کم جاده و عدم وجود شانه خاکی مناسب این محور به قتلگاه هم وطنانمان تبدیل شده است و جان عزیزان مارا به خطر انداخته است...
آقای نماینده که قرار است برای تبلیغ به روستای بزرگ ملابداغ تشریف بیاوری و .‌.‌.. اگر این مطلب را خوانی در مسیر آمدنت به این مکان خوب فکر کن..! حال هرکه میخواهی باش
به امید نجات مردم از تمامی قتلگاه های جاده ای ایران🙏🙏🙏🙏🙏