مجلس ایران دات كام
حوزه رفسنجان و انار

حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

درباره حوزه انتخابیه رفسنجان و انار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه رفسنجان و انار

کاندیداهای احتمالی حوزه رفسنجان و انار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه رفسنجان و انار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.

حوزه رفسنجان و انار

شهرستان رفسنجان از شهرستان های استان کرمان است. مرکز این شهرستان شهر رفسنجان می باشد. جمعیت شهرستان بنا بر سرشماری سال ۱۳۸۵ مرکز آمار ایران، برابر ۲۹۵۱۷۵ نفر بوده است.
شهرستان انار یکی از شهرستان های استان کرمان است. بخش انار در تاریخ خرداد ماه سال هشتاد و هشت به شهرستان تبدیل شد. مرکز این شهرستان، شهر انار می باشد.
حوزه رفسنجان و انار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه رفسنجان و انار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم ( انتخابات مجلس 98 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه رفسنجان و انار استفاده کنند.حوزه رفسنجان و انار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات رفسنجان و انار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 98 یا همان انتخابات مجلس یازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای رفسنجان و انار داشته باشد.

تازه های رفسنجان و انار در مجلس

نظرات مردم رفسنجان و انار

مردم شریف حوزه انتخابیه رفسنجان و انار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد رفسنجان و انار و انتظارات خود از کاندیداهای رفسنجان و انار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس یازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.