مجلس ایران دات كام
حوزه پارس‌آباد و بیله‌سوار

حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار

درباره حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار

تعداد کرسی: یک کرسی

کاندیداهای پر طرفدار حوزه پارس‌آباد و بیله‌سوار

کاندیداهای حوزه پارس‌آباد و بیله‌سوار

توجه: لطفا اگر کاندیدای حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار که می شناسید هنوز در سایت ثبت نام نکرده اند، به ایشان اطلاع دهید.
تبلیغات انتخاباتی
تبلیغات انتخاباتی

حوزه پارس آباد و بیله سوار

شهرستان پارس آباد یکی از شهرستانهای استان اردبیل ایران است که نام قدیمی این شهرستان «مغان» است. این شهرستان از ۴ بخش و ۸ دهستان تشکیل شده است.
شهرستان بیله سوار یکی از شهرستان های مرزی ایران است که در بخش مرکزی شهرستان بیله سوار در شمال استان اردبیل واقع شده است.
حوزه پارس‌آباد و بیله‌سوار یکی از پر شورترین حوزه های انتخابیه در انتخابات مجلس است. تبلیغات انتخاباتی در این حوزه در موعد قانونی برگزار می شود و کاندیداهای حوزه پارس آباد و بیله سوار پس از ثبت نام در وزارت کشور (یا فرمانداریها) و تایید صلاحیت، به تبلیغات می پردازند. کاندیداهای انتخابات مجلس دوازدهم ( انتخابات مجلس 1402 ) می توانند با ثبت نام در سایت مجلس ایران، از خدمات سایت اعم از معرفی (بیوگرافی کاندیدا، سوابق مدیریتی و اجرایی، برنامه های کاندیدا وغیره) ، ارتباط با کاندیدا ، اعلام طرفداری برای اطلاع رسانی به مردم شریف حوزه انتخابیه پارس آباد و بیله سوار استفاده کنند.حوزه پارس آباد و بیله سوار دارای یک کرسی یا صندلی در مجلس شورای اسلامی می باشد. انتخابات پارس آباد و بیله سوار در هر دوره انتخابات از مشارکت بالای مردم برخوردار است و امید می رود در انتخابات مجلس 1402 یا همان انتخابات مجلس دوازدهم مشارکت بالایی با فعالیت تبلیغات انتخاباتی کاندیداهای پارس آباد و بیله سوار داشته باشد. تایید صلاحیت شده های قطعی پارس آباد و بیله سوار را در تایید صلاحیت پارس آباد و بیله سوار مجلس دوازدهم دنبال کنید. تایید صلاحیت قطعی مجلس 1402

تازه های پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس

نظرات مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار

مردم شریف حوزه انتخابیه پارس‌آباد و بیله‌سوار، می توانید در این قسمت نظرات و پیشنهادات، مشکلات و دغدغه های خود را در مورد پارس‌آباد و بیله‌سوار و انتظارات خود از کاندیداهای پارس‌آباد و بیله‌سوار بنویسید تا نمایندگان شما در مجلس دوازدهم به این مسایل توجه بیشتری داشته باشند.
حیدرحق زاده:

فرزندمغان